Dafine Engineering OÜ
Mujal liigitamata erimasinate tootmine
Ettevõte kanti registrisse 17 aastat ja 39 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 1 võrra rohkem kui 2025. aasta samas kvartalis.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 1 309 119,00 | 1 872 925,00 | 1 277 240,00 | 634 542,00 | 1 045 772,00 |
| Ärikasum (€) | 167 165,00 | 374 246,00 | 65 490,00 | -116 858,00 | 126 338,00 |
| Puhaskasum (€) | 148 460,00 | 345 074,00 | 6 015,00 | -134 333,00 | 126 345,00 |
| Varad (€) | 807 278,00 | 945 576,00 | 603 589,00 | 314 984,00 | 484 496,00 |
| Kohustised (€) | 244 178,00 | 187 402,00 | 114 400,00 | 60 128,00 | 103 295,00 |
| Omakapital (€) | 563 100,00 | 758 174,00 | 489 189,00 | 254 856,00 | 381 201,00 |
| Raha (€) | 262 392,00 | 373 261,00 | 139 510,00 | 58 735,00 | 56 325,00 |
| Töötajate arv | — | — | 9,00 | 8,00 | 6,00 |
Aastaaruanded · 2022–2026 · summad eurodes
- Varad · 2026
- 484 tuh €
- Omakapital
- 381 tuh €
- Kohustised
- 103 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 364 tuh €
- Riiklikud maksud
- 55,5 tuh €
- Tööjõumaksud
- 35,6 tuh €
- Töötajaid
- 7,00
Muutused
müügitulu 634 542,00 € · puhaskahjum 134 333,00 €
müügitulu 1 277 240,00 € · puhaskasum 6 015,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 1 872 925,00 € · puhaskasum 345 074,00 €
müügitulu 1 309 119,00 € · puhaskasum 148 460,00 €
müügitulu 1 123 549,00 € · puhaskasum 181 006,00 €
müügitulu 861 206,00 € · puhaskasum 16 476,00 €
müügitulu 1 263 995,00 € · puhaskasum 268 589,00 €
müügitulu 1 231 263,00 € · puhaskasum 255 859,00 €
müügitulu 846 962,00 € · puhaskasum 120 797,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Pärnu mnt 142 · 11317 · kanne 9 · Menetlus: Kanne Ä 10134211 / 12
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Jaak Rajamets – Juhatuse liige: Seos algas · Menetlus: Kanne Ä 10134211 / 6
Dafine Engineering OÜ: Kanne 2 · Menetlus: Kanne Ä 134211 / 5
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Majandusaasta periood muutus: 01.01 · 31.12 · kanne 1 · Õiguslik vorm muutus: Usaldusühing · UÜ · kanne 1 · Ettevõtte staatus muutus: Registrisse kantud · kanne 1 · 5+ Komanjon UÜ: Kanne 1 · Menetlus: Kanne Ä 134211
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 24.07.2026