Annilo Arendus OÜ
Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
Ettevõte kanti registrisse 17 aastat ja 50 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 1 võrra rohkem kui 2025. aasta samas kvartalis.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 677 516,00 | 782 951,00 | 830 487,00 | 804 263,00 | 693 794,00 |
| Ärikasum (€) | 215 697,00 | 89 001,00 | 355 847,00 | 318 649,00 | 415 197,00 |
| Puhaskasum (€) | 171 758,00 | 59 848,00 | 306 002,00 | 229 452,00 | 417 111,00 |
| Varad (€) | 1 602 281,00 | 1 519 600,00 | 1 564 006,00 | 1 641 435,00 | 1 956 774,00 |
| Kohustised (€) | 110 390,00 | 138 035,00 | 138 252,00 | 235 511,00 | 133 739,00 |
| Omakapital (€) | 1 491 891,00 | 1 381 565,00 | 1 425 754,00 | 1 405 924,00 | 1 823 035,00 |
| Raha (€) | 348 697,00 | 321 083,00 | 80 940,00 | 138 119,00 | 46 326,00 |
| Töötajate arv | — | — | 3,00 | 3,00 | 3,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 2,0 mln €
- Omakapital
- 1,8 mln €
- Kohustised
- 134 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 129 tuh €
- Riiklikud maksud
- 28,3 tuh €
- Tööjõumaksud
- 6,3 tuh €
- Töötajaid
- 3,00
Muutused
müügitulu 693 794,00 € · puhaskasum 417 111,00 €
müügitulu 804 263,00 € · puhaskasum 229 452,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 830 487,00 € · puhaskasum 306 002,00 €
müügitulu 782 951,00 € · puhaskasum 59 848,00 €
müügitulu 677 516,00 € · puhaskasum 171 758,00 €
müügitulu 578 656,00 € · puhaskasum 228 686,00 €
müügitulu 583 708,00 € · puhaskasum 195 991,00 €
müügitulu 475 966,00 € · puhaskasum 80 197,00 €
müügitulu 456 105,00 € · puhaskasum 9 636,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa, Paljassaare põik 4 · 10313 · kanne 6 · Menetlus: Kanne Ä 10133870 / 9
müügitulu 311 422,00 € · puhaskasum 28 687,00 €
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Annilo Arendus OÜ: Kanne 2 · Menetlus: Kanne Ä 133870 / 5
Õiguslik vorm muutus: Usaldusühing · UÜ · kanne 1 · Royalties UÜ: Kanne 1 · Majandusaasta periood muutus: 01.01 · 31.12 · kanne 1 · Ettevõtte staatus muutus: Registrisse kantud · kanne 1 · Menetlus: Kanne Ä 133870
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 22.07.2026