Tahecom Invest OÜ
Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused
Ettevõte kanti registrisse 17 aastat ja 53 päeva tagasi.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2023 | 2024 |
|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 662 282,00 | 609 581,00 |
| Puhaskasum (€) | 247 218,00 | 39 951,00 |
| Varad (€) | 336 333,00 | 317 961,00 |
| Kohustised (€) | 61 140,00 | 2 817,00 |
| Omakapital (€) | 275 193,00 | 315 144,00 |
| Raha (€) | 25 542,00 | 50 333,00 |
| Töötajate arv | 1,00 | 1,00 |
Aastaaruanded · 2023–2024 · summad eurodes
- Varad · 2024
- 318 tuh €
- Omakapital
- 315 tuh €
- Kohustised
- 2,8 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Töötajaid
- 1,00
Muutused
Tahecom Invest OÜ: Kanne 8 · Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Nõmme linnaosa, Leegi tn 17 · 10914 · kanne 8 · Menetlus: Kanne Ä 10133692 / 11
Masterbest Europe OÜ: Kanne 7 · Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Kesk-Sõjamäe tn 2 · 11415 · kanne 7 · Menetlus: Kanne Ä 10133692 / 10
Varasemad muutused
müügitulu 609 581,00 € · puhaskasum 39 951,00 €
müügitulu 662 282,00 € · puhaskasum 247 218,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Harku vald, Rannamõisa küla, Andruse põik 3-6 · 76906 · kanne 3 · Menetlus: Kanne Ä 10133692 / 6
Tahecom Invest OÜ: Kanne 2 · Menetlus: Kanne Ä 133692 / 5
Majandusaasta periood muutus: 01.01 · 31.12 · kanne 1 · Virtually UÜ: Kanne 1 · Õiguslik vorm muutus: Usaldusühing · UÜ · kanne 1 · Ettevõtte staatus muutus: Registrisse kantud · kanne 1 · Menetlus: Kanne Ä 133692
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 21.07.2026