OÜ Anvest AV
Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
Ettevõte kanti registrisse 17 aastat ja 53 päeva tagasi.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 21 754,00 | 24 941,00 | 26 484,00 | 35 671,00 | 25 016,00 |
| Ärikasum (€) | 13 078,00 | 12 391,00 | -26 934,00 | 7 669,00 | 9 182,00 |
| Puhaskasum (€) | 25 004,00 | 24 812,00 | -13 644,00 | 20 103,00 | 18 981,00 |
| Varad (€) | 134 929,00 | 161 465,00 | 174 579,00 | 199 296,00 | 213 798,00 |
| Kohustised (€) | 50 380,00 | 52 104,00 | 78 862,00 | 83 476,00 | 78 997,00 |
| Omakapital (€) | 84 549,00 | 109 361,00 | 95 717,00 | 115 820,00 | 134 801,00 |
| Raha (€) | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 28 939,00 | 23 143,00 |
| Töötajate arv | — | — | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 214 tuh €
- Omakapital
- 135 tuh €
- Kohustised
- 79,0 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 1. kv
- Riiklikud maksud
- 9 €
- Tööjõumaksud
- 0 €
Muutused
müügitulu 25 016,00 € · puhaskasum 18 981,00 €
müügitulu 35 671,00 € · puhaskasum 20 103,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 26 484,00 € · puhaskahjum 13 644,00 €
müügitulu 24 941,00 € · puhaskasum 24 812,00 €
müügitulu 21 754,00 € · puhaskasum 25 004,00 €
müügitulu 19 757,00 € · puhaskasum 13 310,00 €
müügitulu 13 401,00 € · puhaskasum 9 176,00 €
müügitulu 12 570,00 € · puhaskasum 8 393,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Järva maakond, Järva vald, Märjandi küla, Beki · 73513 · kanne 5 · Menetlus: Kanne Ä 30039357 / 5
müügitulu 23 590,00 € · puhaskasum 13 159,00 €
müügitulu 21 541,00 € · puhaskahjum 8 401,00 €
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 15.08.2026