OÜ PÄRNAMÄED
Raamatupidamine, maksualane nõustamine
Ettevõte kanti registrisse 17 aastat ja 60 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 1 võrra rohkem kui 2025. aasta samas kvartalis.
Viimase teadaoleva hankevõidu teade avaldati 13.05.2019: Toiduainete ostmine.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 2,1 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 2 054 142,00 | 2 534 713,00 | 2 579 753,00 | 2 387 899,00 | 2 541 264,00 |
| Ärikasum (€) | 1 899,00 | 77 177,00 | 198 734,00 | 202 120,00 | 217 646,00 |
| Puhaskasum (€) | -26 765,00 | 55 479,00 | 177 449,00 | 182 371,00 | 199 622,00 |
| Varad (€) | 1 733 384,00 | 1 760 662,00 | 1 539 889,00 | 1 451 075,00 | 1 555 538,00 |
| Kohustised (€) | 1 772 343,00 | 1 694 142,00 | 1 295 920,00 | 1 024 735,00 | 929 576,00 |
| Omakapital (€) | -38 959,00 | 66 520,00 | 243 969,00 | 426 340,00 | 625 962,00 |
| Raha (€) | 48 587,00 | 98 708,00 | 85 335,00 | 56 315,00 | 188 247,00 |
| Töötajate arv | — | — | 22,00 | 17,00 | — |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 1,6 mln €
- Omakapital
- 626 tuh €
- Kohustised
- 930 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 1,2 mln €
- Riiklikud maksud
- 113 tuh €
- Tööjõumaksud
- 49,9 tuh €
- Töötajaid
- 23,00
Riigihanked
2019–2021 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 2
Avaliku sektori maksed
2026
2,1 tuh € · 9 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 2 541 264,00 € · puhaskasum 199 622,00 €
müügitulu 2 387 899,00 € · puhaskasum 182 371,00 €
Varasemad muutused
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel
müügitulu 2 579 753,00 € · puhaskasum 177 449,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
müügitulu 2 534 713,00 € · puhaskasum 55 479,00 €
müügitulu 2 054 142,00 € · puhaskahjum 26 765,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
müügitulu 2 061 296,00 € · puhaskahjum 53 250,00 €
müügitulu 2 078 513,00 € · puhaskahjum 68 196,00 €
müügitulu 1 892 764,00 € · puhaskahjum 205 130,00 €
müügitulu 820 731,00 € · puhaskahjum 132 603,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Pärnu maakond, Häädemeeste vald, Reiu küla, Reiva · 86508 · kanne 8 · Menetlus: Kanne Ä 30039263 / 8
Ettevõtte aadress muutus: Pärnu maakond, Tahkuranna vald, Reiu küla, Reiva · 86508 · kanne 7 · Menetlus: Kanne Ä 30039263 / 7
müügitulu 829 224,00 € · puhaskasum 5 310,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 19.08.2026