MA Fashion Holding OÜ
Alusrõivaste tootmine
Ettevõte kanti registrisse 17 aastat ja 103 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 6 võrra rohkem kui 2025. aasta samas kvartalis.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 1,3 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 6 965 040,00 | 4 717 060,00 | 4 731 484,00 | 5 026 111,00 | 3 639 179,00 |
| Ärikasum (€) | 769 387,00 | 2 101,00 | 772 053,00 | -162 264,00 | -843 506,00 |
| Puhaskasum (€) | 815 763,00 | 87 810,00 | 738 554,00 | 21 492,00 | -861 899,00 |
| Varad (€) | 8 293 439,00 | 7 580 123,00 | 7 758 120,00 | 7 693 273,00 | 6 837 044,00 |
| Kohustised (€) | 1 761 126,00 | 960 000,00 | 399 443,00 | 313 104,00 | 318 774,00 |
| Omakapital (€) | 6 532 313,00 | 6 620 123,00 | 7 358 677,00 | 7 380 169,00 | 6 518 270,00 |
| Raha (€) | 1 021 933,00 | 686 607,00 | 935 662,00 | 717 318,00 | 781 436,00 |
| Töötajate arv | — | — | 26,00 | 28,00 | 27,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 6,8 mln €
- Omakapital
- 6,5 mln €
- Kohustised
- 319 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 439 tuh €
- Riiklikud maksud
- 71,8 tuh €
- Tööjõumaksud
- 74,9 tuh €
- Töötajaid
- 31,00
Avaliku sektori maksed
2026
1,3 tuh € · 3 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 3 639 179,00 € · puhaskahjum 861 899,00 €
müügitulu 5 026 111,00 € · puhaskasum 21 492,00 €
Varasemad muutused
Nasdaq CSD SE – Osade registripidaja: Seos algas · Menetlus: Kanne Ä 10132083 / 9
müügitulu 4 731 484,00 € · puhaskasum 738 554,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
müügitulu 4 717 060,00 € · puhaskasum 87 810,00 €
müügitulu 6 965 040,00 € · puhaskasum 815 763,00 €
müügitulu 6 108 486,00 € · puhaskahjum 225 868,00 €
müügitulu 8 039 402,00 € · puhaskasum 458 412,00 €
müügitulu 9 561 690,00 € · puhaskasum 767 416,00 €
müügitulu 6 564 894,00 € · puhaskasum 1 259 619,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Türi tn 10c · 11313 · kanne 5 · Menetlus: Kanne Ä 10132083 / 6
müügitulu 5 084 015,00 € · puhaskasum 1 226 000,00 €
225 000,00 € · pandipidaja Swedbank AS
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Kommertspandi kustutamiskanne
225 000,00 € · pandipidaja Swedbank AS
Ettevõtte staatus muutus: Registrisse kantud · kanne 1 · Õiguslik vorm muutus: Osaühing · OÜ · kanne 1 · Majandusaasta periood muutus: 01.01 · 31.12 · kanne 1 · MA Fashion Holding OÜ: Kanne 1 · Menetlus: Kanne Ä 132083
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 01.08.2026