osaühing Ferdevian
Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused
Ettevõte kanti registrisse 17 aastat ja 117 päeva tagasi.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 1 634,00 | 0,00 | 0,00 | 18 677,00 | 0,00 |
| Ärikasum (€) | 565,00 | 208,00 | 313,00 | 1 093,00 | -149,00 |
| Puhaskasum (€) | 1 055,00 | 1 019,00 | 956,00 | 2 033,00 | 1 571,00 |
| Varad (€) | 62 687,00 | 63 706,00 | 64 661,00 | 66 991,00 | 68 267,00 |
| Kohustised (€) | 5 583,00 | 5 583,00 | 5 583,00 | 5 878,00 | 5 583,00 |
| Omakapital (€) | 57 104,00 | 58 123,00 | 59 078,00 | 61 113,00 | 62 684,00 |
| Raha (€) | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
| Töötajate arv | — | — | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 68,3 tuh €
- Omakapital
- 62,7 tuh €
- Kohustised
- 5,6 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 0 €
Muutused
müügitulu 0,00 € · puhaskasum 1 571,00 €
müügitulu 18 677,00 € · puhaskasum 2 033,00 €
Varasemad muutused
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
müügitulu 0,00 € · puhaskasum 956,00 €
müügitulu 0,00 € · puhaskasum 1 019,00 €
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel
müügitulu 1 634,00 € · puhaskasum 1 055,00 €
müügitulu 1 289,00 € · puhaskasum 1 519,00 €
müügitulu 12 336,00 € · puhaskasum 3 079,00 €
müügitulu 3 341,00 € · puhaskasum 332,00 €
müügitulu 0,00 € · puhaskasum 6 010,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Saare maakond, Saaremaa vald, Kallemäe küla, Lunni · 94301 · kanne 5 · Menetlus: Kanne Ä 30038791 / 5
Ettevõtte aadress muutus: Saare maakond, Valjala vald, Kallemäe küla, Lunni · 94301 · kanne 4 · Menetlus: Kanne Ä 30038791 / 4
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
müügitulu 900,00 € · puhaskasum 33 966,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 07.08.2026