Escobar Plus OÜ
Metsavarumine
Ettevõte kanti registrisse 17 aastat ja 128 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 2 võrra vähem kui 2025. aasta samas kvartalis.
Viimase teadaoleva hankevõidu teade avaldati 18.08.2025: Sõmerpalu-Varese; Soo-Nursi 10 kV õhuliini liinikoridori hooldus- ja laiendustööde teostamine.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 473 €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 99 056,00 | 320 702,00 | 198 835,00 | 227 197,00 | 228 522,00 |
| Ärikasum (€) | -12 952,00 | 19 019,00 | -14 283,00 | 3 130,00 | 5 900,00 |
| Puhaskasum (€) | -12 944,00 | 19 023,00 | -15 054,00 | 2 800,00 | 5 531,00 |
| Varad (€) | 322 938,00 | 345 979,00 | 354 842,00 | 423 045,00 | 293 619,00 |
| Kohustised (€) | 148 057,00 | 152 075,00 | 175 992,00 | 241 395,00 | 106 438,00 |
| Omakapital (€) | 174 881,00 | 193 904,00 | 178 850,00 | 181 650,00 | 187 181,00 |
| Raha (€) | 24 406,00 | 30 823,00 | 31 042,00 | 33 708,00 | 28 985,00 |
| Töötajate arv | — | — | 2,00 | 2,00 | 2,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 294 tuh €
- Omakapital
- 187 tuh €
- Kohustised
- 106 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 77,9 tuh €
- Riiklikud maksud
- 17,9 tuh €
- Tööjõumaksud
- 2,9 tuh €
- Töötajaid
- 1,00
Riigihanked
2024–2025 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 4
- Teadaolev maht
- Vähemalt 282 tuh €
Avaliku sektori maksed
2026
473 € · 1 makse
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 228 522,00 € · puhaskasum 5 531,00 €
müügitulu 227 197,00 € · puhaskasum 2 800,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 198 835,00 € · puhaskahjum 15 054,00 €
müügitulu 320 702,00 € · puhaskasum 19 023,00 €
müügitulu 99 056,00 € · puhaskahjum 12 944,00 €
müügitulu 287 783,00 € · puhaskasum 80 235,00 €
müügitulu 120 908,00 € · puhaskahjum 195 088,00 €
müügitulu 127 049,00 € · puhaskasum 5 978,00 €
müügitulu 123 786,00 € · puhaskasum 40 724,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Võru maakond, Võru linn, Lille tn 13-21 · 65607 · kanne 2 · Menetlus: Kanne Ä 20052404 / 2
müügitulu 35 428,00 € · puhaskahjum 13 073,00 €
Majandusaasta periood muutus: 01.04 · 31.03 · kanne 2 · Menetlus: Kanne Ä 10131329 / 3, Puuduste kõrvaldamise määrus Ä 10131329 / M1
Ettevõtte staatus muutus: Registrisse kantud · kanne 1 · Õiguslik vorm muutus: Usaldusühing · UÜ · kanne 1 · Majandusaasta periood muutus: 01.01 · 31.12 · kanne 1 · WESTMODUM PLUS UÜ: Kanne 1 · Menetlus: Kanne Ä 131329
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 25.07.2026