Ehitiste viimistlus OÜ
Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
Ettevõte kanti registrisse 17 aastat ja 141 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
Viimase teadaoleva hankevõidu teade avaldati 25.06.2026: Pisiremont- ja avariitööde tellimine Sisekaitseakadeemia Tallinna õppekeskusesse.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 21,3 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 719 212,00 | 756 378,00 | 591 651,00 | 776 303,00 | 719 192,00 |
| Ärikasum (€) | 24 688,00 | -34 989,00 | 28 648,00 | 18 366,00 | 10 161,00 |
| Puhaskasum (€) | 24 688,00 | -35 175,00 | 28 648,00 | 18 366,00 | 10 161,00 |
| Varad (€) | 253 576,00 | 265 340,00 | 209 925,00 | 212 197,00 | 228 756,00 |
| Kohustised (€) | 124 056,00 | 170 995,00 | 86 932,00 | 71 463,00 | 77 861,00 |
| Omakapital (€) | 129 520,00 | 94 345,00 | 122 993,00 | 140 734,00 | 150 895,00 |
| Raha (€) | 161 005,00 | 184 811,00 | 99 822,00 | 73 565,00 | 81 958,00 |
| Töötajate arv | — | — | 13,00 | 5,00 | 5,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 229 tuh €
- Omakapital
- 151 tuh €
- Kohustised
- 77,9 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 182 tuh €
- Riiklikud maksud
- 21,2 tuh €
- Tööjõumaksud
- 14,8 tuh €
- Töötajaid
- 5,00
Riigihanked
2025–2026 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 2
- Teadaolev maht
- Vähemalt 4,2 mln €
Avaliku sektori maksed
2026
21,3 tuh € · 3 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 719 192,00 € · puhaskasum 10 161,00 €
müügitulu 776 303,00 € · puhaskasum 18 366,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 591 651,00 € · puhaskasum 28 648,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
OÜ Estwood Invest sai osanikuks: 100% · 2 684,00 € · Menetlus: Kanne Ä 30043328 / 6
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
müügitulu 756 378,00 € · puhaskahjum 35 175,00 €
müügitulu 719 212,00 € · puhaskasum 24 688,00 €
müügitulu 691 824,00 € · puhaskahjum 37 096,00 €
müügitulu 669 546,00 € · puhaskahjum 10 107,00 €
müügitulu 786 763,00 € · puhaskasum 13 188,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Rapla maakond, Märjamaa vald, Läti küla, Maivälja · 78020 · kanne 7 · Menetlus: Kanne Ä 30043328 / 5
müügitulu 687 769,00 € · puhaskahjum 86 351,00 €
müügitulu 475 613,00 € · puhaskasum 152 807,00 €
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Täiendav toimiku dokumentide kontroll
Ehitiste viimistlus OÜ: Kanne 3 · Menetlus: Kanne Ä 10131015 / 6
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Globaalne Kaubandus OÜ: Kanne 2 · Menetlus: Kanne Ä 131015 / 5
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
IRWIN IMPEX UÜ: Kanne 1 · Majandusaasta periood muutus: 01.01 · 31.12 · kanne 1 · Õiguslik vorm muutus: Usaldusühing · UÜ · kanne 1 · Ettevõtte staatus muutus: Registrisse kantud · kanne 1 · Menetlus: Kanne Ä 131015
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 25.07.2026