Keskühistu Eramets
Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad
Ettevõte kanti registrisse 17 aastat ja 142 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 223 €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 7 506 853,00 | 9 885 383,00 | 7 634 286,00 | 7 080 159,00 | 6 466 845,00 |
| Ärikasum (€) | -13 349,00 | 4 405,00 | -14 930,00 | -214 758,00 | 19 949,00 |
| Puhaskasum (€) | -13 313,00 | 4 446,00 | -13 175,00 | -212 666,00 | 21 727,00 |
| Varad (€) | 1 025 983,00 | 1 569 712,00 | 816 839,00 | 1 041 462,00 | 938 725,00 |
| Kohustised (€) | 720 482,00 | 1 259 765,00 | 520 067,00 | 957 356,00 | 832 892,00 |
| Omakapital (€) | 305 501,00 | 309 947,00 | 296 772,00 | 84 106,00 | 105 833,00 |
| Raha (€) | 449 033,00 | 590 056,00 | 407 849,00 | 580 620,00 | 432 036,00 |
| Töötajate arv | — | — | 2,00 | 2,00 | 1,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 939 tuh €
- Omakapital
- 106 tuh €
- Kohustised
- 833 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 871 tuh €
- Riiklikud maksud
- 121 tuh €
- Tööjõumaksud
- 8,0 tuh €
- Töötajaid
- 1,00
Avaliku sektori maksed
2026
223 € · 1 makse
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 6 466 845,00 € · puhaskasum 21 727,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
Varasemad muutused
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
müügitulu 7 080 159,00 € · puhaskahjum 212 666,00 €
müügitulu 7 634 286,00 € · puhaskahjum 13 175,00 €
müügitulu 9 885 383,00 € · puhaskasum 4 446,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
müügitulu 7 506 853,00 € · puhaskahjum 13 313,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
müügitulu 5 777 681,00 € · puhaskasum 84,00 €
müügitulu 8 109 109,00 € · puhaskasum 7 645,00 €
müügitulu 10 193 402,00 € · puhaskasum 40 228,00 €
müügitulu 7 595 870,00 € · puhaskasum 47 754,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Põlva maakond, Põlva vald, Põlva linn, Kase tn 2 · 63308 · kanne 7 · Menetlus: Kanne Ä 10130358 / 7
müügitulu 8 391 382,00 € · puhaskasum 56 373,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Majandusaasta periood muutus: 01.01 · 31.12 · kanne 1 · piiratud vastutusega tulundusühistu: PTÜH · kanne 1 · Õiguslik vorm muutus: Tulundusühistu · TÜH · kanne 1 · Keskühistu Eramets: Kanne 1 · Ettevõtte staatus muutus: Registrisse kantud · kanne 1 · Menetlus: Kanne Ä 130358
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Esmakanne
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 29.07.2026