Ööde Rantso OÜ
Muu veislaste ja pühvlikasvatus
31.10.2026 · Maksuvõlg muutus — 3 518,31 € → 2 931,92 € · vähenes 586,39 € · sh tasumisgraafikus 2 931,92 € · graafiku lõpp 31.03.2027 · vanima nõude tähtpäev 21.09.2026
Ettevõte kanti registrisse 17 aastat ja 145 päeva tagasi.
2024. aastal ettevõte jõudis pärast kahte kahjumiaastat kasumisse.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 656 €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 27 909,00 | 115 896,00 | 50 569,00 | 50 783,00 | 61 433,00 |
| Ärikasum (€) | 5 520,00 | -55 500,00 | -18 761,00 | 10 558,00 | 17 410,00 |
| Puhaskasum (€) | -454,00 | -59 608,00 | -26 656,00 | 1 281,00 | 3 044,00 |
| Varad (€) | 238 324,00 | 155 204,00 | 127 089,00 | 142 286,00 | 116 110,00 |
| Kohustised (€) | 152 058,00 | 128 546,00 | 125 587,00 | 139 503,00 | 110 283,00 |
| Omakapital (€) | 86 266,00 | 26 658,00 | 1 502,00 | 2 783,00 | 5 827,00 |
| Raha (€) | 50 403,00 | 30 107,00 | 24 345,00 | 22 038,00 | 23 594,00 |
| Töötajate arv | — | — | 1,00 | 1,00 | 1,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
2024Ettevõte jõudis pärast kahte kahjumiaastat kasumisse.
2022Müügitulu oli olemasolevate andmete suurim.
- Varad · 2025
- 116 tuh €
- Omakapital
- 5,8 tuh €
- Kohustised
- 110 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 14,6 tuh €
- Riiklikud maksud
- 2,4 tuh €
- Tööjõumaksud
- 2,3 tuh €
- Töötajaid
- 1,00
Avaliku sektori maksed
2026
656 € · 2 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
3 518,31 € → 2 931,92 € · vähenes 586,39 € · sh tasumisgraafikus 2 931,92 € · graafiku lõpp 31.03.2027 · vanima nõude tähtpäev 21.09.2026
3 433,94 € → 3 518,31 € · suurenes 84,37 € · sh tasumisgraafikus 3 518,31 € · graafiku lõpp 31.03.2027 · vanima nõude tähtpäev 11.09.2026
3 658,10 € → 3 433,94 € · vähenes 224,16 € · sh tasumisgraafikus 3 433,94 € · graafiku lõpp 31.03.2027 · vanima nõude tähtpäev 11.09.2026
3 742,47 € → 3 658,10 € · vähenes 84,37 € · sh tasumisgraafikus 3 433,94 € · graafiku lõpp 31.03.2027 · vanima nõude tähtpäev 11.09.2026
Varasemad muutused
3 518,31 € → 3 742,47 € · suurenes 224,16 € · sh tasumisgraafikus 3 518,31 € · graafiku lõpp 31.03.2027 · vanima nõude tähtpäev 11.09.2026
139,00 € → 3 518,31 € · suurenes 3 379,31 € · sh tasumisgraafikus 3 518,31 € · graafiku lõpp 31.03.2027 · vanima nõude tähtpäev 11.09.2026
maksuvõlg 139,00 € · vanima nõude tähtpäev 11.09.2026
2 103,30 € → 2 027,89 € · vähenes 75,41 € · vanima nõude tähtpäev 31.03.2026
1 751,85 € → 2 103,30 € · suurenes 351,45 € · vanima nõude tähtpäev 10.03.2026
1 820,23 € → 1 751,85 € · vähenes 68,38 € · vanima nõude tähtpäev 10.03.2026
müügitulu 61 433,00 € · puhaskasum 3 044,00 €
müügitulu 50 783,00 € · puhaskasum 1 281,00 €
müügitulu 50 569,00 € · puhaskahjum 26 656,00 €
müügitulu 115 896,00 € · puhaskahjum 59 608,00 €
müügitulu 27 909,00 € · puhaskahjum 454,00 €
müügitulu 67 544,00 € · puhaskahjum 43 199,00 €
müügitulu 74 333,00 € · puhaskahjum 6 778,00 €
müügitulu 75 005,00 € · puhaskahjum 4 532,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Võru maakond, Antsla vald, Urvaste küla, Ööde · 66518 · kanne 4 · Menetlus: Kanne Ä 20051752 / 2
müügitulu 81 148,00 € · puhaskasum 26 588,00 €
müügitulu 81 760,00 € · puhaskahjum 54 762,00 €
Ööde Rantso OÜ: Kanne 2 · Menetlus: Kanne Ä 10130838 / 5
Ettevõtte staatus muutus: Registrisse kantud · kanne 1 · INVESTMODUM UÜ: Kanne 1 · Majandusaasta periood muutus: 01.01 · 31.12 · kanne 1 · Õiguslik vorm muutus: Usaldusühing · UÜ · kanne 1 · Menetlus: Kanne Ä 130838
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 06.09.2026