Imastu Hooldekodu OÜ
Eakate või füüsilise puudega inimeste hoolekandeasutuste tegevus
Ettevõte kanti registrisse 17 aastat ja 150 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 14 võrra rohkem kui 2025. aasta samas kvartalis.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 1,3 mln €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 973 794,00 | 1 548 638,00 | 1 587 416,00 | 1 955 725,00 | 2 874 719,00 |
| Ärikasum (€) | 61 269,00 | 82 515,00 | 268 179,00 | 27 464,00 | 553 661,00 |
| Puhaskasum (€) | 21 277,00 | 44 608,00 | 208 079,00 | 156 599,00 | 589 390,00 |
| Varad (€) | 778 693,00 | 727 367,00 | 746 660,00 | 850 255,00 | 2 293 442,00 |
| Kohustised (€) | 698 290,00 | 600 992,00 | 413 570,00 | 360 566,00 | 336 692,00 |
| Omakapital (€) | 80 403,00 | 126 375,00 | 333 090,00 | 489 689,00 | 1 956 750,00 |
| Raha (€) | 12 935,00 | 4 327,00 | 22 485,00 | 60 248,00 | 385 441,00 |
| Töötajate arv | — | — | 35,00 | 42,00 | 48,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 2,3 mln €
- Omakapital
- 2,0 mln €
- Kohustised
- 337 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Riiklikud maksud
- 156 tuh €
- Tööjõumaksud
- 165 tuh €
- Töötajaid
- 71,00
Avaliku sektori maksed
2026
1,3 mln € · 628 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 2 874 719,00 € · puhaskasum 589 390,00 €
müügitulu 1 955 725,00 € · puhaskasum 156 599,00 €
Varasemad muutused
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
müügitulu 1 587 416,00 € · puhaskasum 208 079,00 €
müügitulu 1 548 638,00 € · puhaskasum 44 608,00 €
müügitulu 973 794,00 € · puhaskasum 21 277,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Lääne-Viru maakond, Tapa vald, Imastu küla, Hooldekodu · 45001 · kanne 9 · Menetlus: Kanne Ä 10130507 / 9
müügitulu 631 900,00 € · puhaskasum 26 335,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
müügitulu 258 745,00 € · puhaskasum 8 142,00 €
Imastu Hooldekodu UÜ: Kanne 7 · Menetlus: Kanne Ä 10130507 / 7
müügitulu 60 150,00 € · puhaskasum 11 168,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
müügitulu 52 314,00 € · puhaskasum 10 168,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Luha tn 40 · 10131 · kanne 4 · Menetlus: Kanne Ä 10130507 / 4
Ettevõtte staatus muutus: Registrisse kantud · kanne 1 · Õiguslik vorm muutus: Usaldusühing · UÜ · kanne 1 · Majandusaasta periood muutus: 01.01 · 31.12 · kanne 1 · RockHelm UÜ: Kanne 1 · Menetlus: Kanne Ä 130507
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 28.07.2026