MMA Tools OÜ
Käsi-tööriistade ja rauakaupade hulgimüük
22.10.2026 · Ettevõte kadus avalikust maksuvõlglaste nimekirjast
Ettevõte kanti registrisse 17 aastat ja 164 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 4,7 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 325 514,00 | 462 920,00 | 364 226,00 | 345 143,00 | 523 854,00 |
| Ärikasum (€) | 25 841,00 | 75,00 | -6 161,00 | -13 674,00 | 20 380,00 |
| Puhaskasum (€) | 25 842,00 | 77,00 | -6 158,00 | -13 671,00 | 20 382,00 |
| Varad (€) | 107 945,00 | 93 164,00 | 99 368,00 | 80 726,00 | 173 128,00 |
| Kohustised (€) | 37 606,00 | 22 748,00 | 35 110,00 | 30 138,00 | 102 158,00 |
| Omakapital (€) | 70 339,00 | 70 416,00 | 64 258,00 | 50 588,00 | 70 970,00 |
| Raha (€) | 37 510,00 | 32 415,00 | 30 663,00 | 23 149,00 | 77 003,00 |
| Töötajate arv | — | — | 2,00 | 2,00 | 2,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 173 tuh €
- Omakapital
- 71,0 tuh €
- Kohustised
- 102 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 125 tuh €
- Riiklikud maksud
- 8,8 tuh €
- Tööjõumaksud
- 5,4 tuh €
- Töötajaid
- 3,00
Avaliku sektori maksed
2026
4,7 tuh € · 1 makse
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 523 854,00 € · puhaskasum 20 382,00 €
müügitulu 345 143,00 € · puhaskahjum 13 671,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 364 226,00 € · puhaskahjum 6 158,00 €
müügitulu 462 920,00 € · puhaskasum 77,00 €
müügitulu 325 514,00 € · puhaskasum 25 842,00 €
müügitulu 226 417,00 € · puhaskahjum 131,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Mustamäe linnaosa, Mäealuse tn 3a/5 · 12618 · kanne 11 · Menetlus: Kanne Ä 10129707 / 14
müügitulu 253 648,00 € · puhaskahjum 12 604,00 €
müügitulu 210 029,00 € · puhaskahjum 725,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Mustamäe linnaosa, Mäealuse tn 3a · 12618 · kanne 9 · Menetlus: Kanne Ä 10129707 / 12
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Nõmme linnaosa, Saarepuu tn 6 · 10912 · kanne 8 · Menetlus: Kanne Ä 10129707 / 11
müügitulu 134 473,00 € · puhaskahjum 21 445,00 €
müügitulu 141 587,00 € · puhaskasum 7 280,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
MMA Tools OÜ: Kanne 2 · Menetlus: Kanne Ä 129707 / 5
Helveticom UÜ: Kanne 1 · Õiguslik vorm muutus: Usaldusühing · UÜ · kanne 1 · Ettevõtte staatus muutus: Registrisse kantud · kanne 1 · Majandusaasta periood muutus: 01.01 · 31.12 · kanne 1 · Menetlus: Kanne Ä 129707
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 04.08.2026