osaühing Levandi Vision
Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
Ettevõte kanti registrisse 17 aastat ja 163 päeva tagasi.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 900,00 | 300,00 | 560,00 | 740,00 | 5 445,00 |
| Ärikasum (€) | 167,00 | -258,00 | 15,00 | 144,00 | 1 583,00 |
| Puhaskasum (€) | 167,00 | -258,00 | 15,00 | 144,00 | 1 583,00 |
| Varad (€) | 5 104,00 | 6 332,00 | 5 950,00 | 5 799,00 | 4 317,00 |
| Kohustised (€) | 2 270,00 | 3 756,00 | 3 360,00 | 3 066,00 | 0,00 |
| Omakapital (€) | 2 834,00 | 2 576,00 | 2 590,00 | 2 733,00 | 4 317,00 |
| Raha (€) | 94,00 | 6,00 | 16,00 | 0,00 | 308,00 |
| Töötajate arv | — | — | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 4,3 tuh €
- Omakapital
- 4,3 tuh €
- Kohustised
- 0 €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 2. kv
- Riiklikud maksud
- 0 €
- Tööjõumaksud
- 0 €
Muutused
müügitulu 5 445,00 € · puhaskasum 1 583,00 €
müügitulu 740,00 € · puhaskasum 144,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 560,00 € · puhaskasum 15,00 €
müügitulu 300,00 € · puhaskahjum 258,00 €
müügitulu 900,00 € · puhaskasum 167,00 €
müügitulu 758,00 € · puhaskahjum 10 834,00 €
müügitulu 36,00 € · puhaskahjum 2 502,00 €
müügitulu 4 909,00 € · puhaskahjum 1 972,00 €
müügitulu 15 267,00 € · puhaskahjum 1 885,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Pärnu maakond, Pärnu linn, Pärnu linn, Kaevu tn 38 · 80034 · kanne 4 · Menetlus: Kanne Ä 30038369 / 4
Ettevõtte aadress muutus: Pärnu maakond, Pärnu linn, Kaevu tn 38 · 80034 · kanne 3 · Menetlus: Kanne Ä 30038369 / 3
müügitulu 32 866,00 € · puhaskasum 3 126,00 €
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel
osaühing Levandi Vision: Kanne 2 · Menetlus: Kanne Ä 38369 / 2
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 08.08.2026