Farm Build OÜ
Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
23.10.2026 · Ettevõte kadus avalikust maksuvõlglaste nimekirjast
Ettevõte kanti registrisse 17 aastat ja 177 päeva tagasi.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 83 921,00 | 62 225,00 | 31 922,00 | 35 017,00 | 47 513,00 |
| Ärikasum (€) | 36 627,00 | 19 732,00 | 8 147,00 | 1 727,00 | 10 274,00 |
| Puhaskasum (€) | 35 424,00 | 19 733,00 | 7 522,00 | -2 315,00 | 13 915,00 |
| Varad (€) | 153 329,00 | 111 634,00 | 116 212,00 | 113 163,00 | 138 463,00 |
| Kohustised (€) | 95 214,00 | 33 787,00 | 33 343,00 | 34 609,00 | 48 055,00 |
| Omakapital (€) | 58 115,00 | 77 847,00 | 82 869,00 | 78 554,00 | 90 408,00 |
| Raha (€) | 34 657,00 | 37 770,00 | 27 710,00 | 6 986,00 | 8 753,00 |
| Töötajate arv | — | — | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 138 tuh €
- Omakapital
- 90,4 tuh €
- Kohustised
- 48,1 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 7,0 tuh €
- Riiklikud maksud
- 911 €
- Tööjõumaksud
- 0 €
Muutused
maksuvõlg 164,18 € · vanima nõude tähtpäev 20.10.2026
maksuvõlg 663,39 € · vanima nõude tähtpäev 21.08.2026
müügitulu 47 513,00 € · puhaskasum 13 915,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 35 017,00 € · puhaskahjum 2 315,00 €
müügitulu 31 922,00 € · puhaskasum 7 522,00 €
müügitulu 62 225,00 € · puhaskasum 19 733,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Saare maakond, Saaremaa vald, Kandla küla, Nurga · 93845 · kanne 6 · Menetlus: Kanne Ä 30038236 / 6
müügitulu 83 921,00 € · puhaskasum 35 424,00 €
müügitulu 35 848,00 € · puhaskahjum 5 643,00 €
müügitulu 51 567,00 € · puhaskasum 9 581,00 €
müügitulu 52 667,00 € · puhaskasum 1 988,00 €
müügitulu 54 866,00 € · puhaskasum 392,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Saare maakond, Saaremaa vald, Kuressaare linn, Koidu tn 35 · 93814 · kanne 4 · Menetlus: Kanne Ä 30038236 / 4
Ettevõtte aadress muutus: Saare maakond, Kuressaare linn, Koidu tn 35 · 93814 · kanne 3 · Menetlus: Kanne Ä 30038236 / 3
müügitulu 42 062,00 € · puhaskasum 11 928,00 €
Ettevõtte staatus muutus: Registrisse kantud · kanne 1 · Õiguslik vorm muutus: Osaühing · OÜ · kanne 1 · Majandusaasta periood muutus: 01.01 · 31.12 · kanne 1 · Farm Build OÜ: Kanne 1 · Menetlus: Kanne Ä 38236
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 25.07.2026