OÜ Benefit Partners
Muude keemiatoodete hulgimüük
Ettevõte kanti registrisse 17 aastat ja 178 päeva tagasi.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
| Ärikasum (€) | 3 166,00 | 3 142,00 | -2 576,00 | -2 576,00 | -4 938,00 |
| Puhaskasum (€) | 213 052,00 | 535 722,00 | 437 611,00 | 383 405,00 | 345 138,00 |
| Varad (€) | 2 151 329,00 | 2 589 205,00 | 2 898 781,00 | 2 906 768,00 | 2 951 922,00 |
| Kohustised (€) | 25 893,00 | 28 046,00 | 75 012,00 | 14,00 | 29,00 |
| Omakapital (€) | 2 125 436,00 | 2 561 159,00 | 2 823 769,00 | 2 906 754,00 | 2 951 893,00 |
| Raha (€) | 20 896,00 | 16 400,00 | 16 323,00 | 13 749,00 | 8 812,00 |
| Töötajate arv | — | — | 0,00 | 0,00 | — |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 3,0 mln €
- Omakapital
- 3,0 mln €
- Kohustised
- 29 €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Riiklikud maksud
- 714 €
- Tööjõumaksud
- 750 €
Muutused
müügitulu 0,00 € · puhaskasum 345 138,00 €
müügitulu 0,00 € · puhaskasum 383 405,00 €
Varasemad muutused
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
müügitulu 0,00 € · puhaskasum 437 611,00 €
müügitulu 0,00 € · puhaskasum 535 722,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
müügitulu 0,00 € · puhaskasum 213 052,00 €
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
müügitulu 0,00 € · puhaskasum 231 318,00 €
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
müügitulu 0,00 € · puhaskasum 196 243,00 €
müügitulu 0,00 € · puhaskasum 430 830,00 €
müügitulu 0,00 € · puhaskasum 276 780,00 €
Nasdaq CSD SE – Osade registripidaja: Seos algas · Menetlus: Kanne Ä 10129330 / 7
müügitulu 0,00 € · puhaskasum 201 198,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
OÜ Benefit Partners: Kanne 1 · Majandusaasta periood muutus: 01.01 · 31.12 · kanne 1 · Õiguslik vorm muutus: Osaühing · OÜ · kanne 1 · Ettevõtte staatus muutus: Registrisse kantud · kanne 1 · Menetlus: Kanne Ä 129330
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 15.08.2026