FermeTech OÜ
Jaemüük muudes spetsialiseerimata kauplustes
29.08.2026 võitis hanke: Lõuna-Eesti aiasaaduste väärindamiskeskusele täiendavate seadmete ostmine ja paigaldamine.
Ettevõte kanti registrisse 17 aastat ja 176 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 1 võrra rohkem kui 2025. aasta samas kvartalis.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 10,4 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 711 994,00 | 796 606,00 | 796 058,00 | 822 619,00 | 789 347,00 |
| Ärikasum (€) | 46 514,00 | 24 540,00 | 14 470,00 | 25 918,00 | -27 590,00 |
| Puhaskasum (€) | 46 514,00 | 24 540,00 | 14 470,00 | 25 918,00 | -27 590,00 |
| Varad (€) | 305 538,00 | 269 155,00 | 285 080,00 | 388 709,00 | 330 869,00 |
| Kohustised (€) | 60 923,00 | 0,00 | 1 455,00 | 79 166,00 | 48 916,00 |
| Omakapital (€) | 244 615,00 | 269 155,00 | 283 625,00 | 309 543,00 | 281 953,00 |
| Raha (€) | 143 213,00 | 109 590,00 | 64 983,00 | 171 368,00 | 65 610,00 |
| Töötajate arv | — | — | 3,00 | 4,00 | 4,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 331 tuh €
- Omakapital
- 282 tuh €
- Kohustised
- 48,9 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 255 tuh €
- Riiklikud maksud
- 52,3 tuh €
- Tööjõumaksud
- 12,1 tuh €
- Töötajaid
- 5,00
Riigihanked
2026–2026 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 2
- Teadaolev maht
- Vähemalt 14,7 tuh €
Avaliku sektori maksed
2026
10,4 tuh € · 13 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 789 347,00 € · puhaskahjum 27 590,00 €
FermeTech OÜ: Kanne 11 · Menetlus: Kanne Ä 30038966 / 11, Puuduste kõrvaldamise määrus Ä 30038966 / M2
Varasemad muutused
müügitulu 822 619,00 € · puhaskasum 25 918,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Pärnu maakond, Pärnu linn, Pärnu linn, Suur-Jõe tn 71 · 80042 · kanne 10 · Menetlus: Kanne Ä 30038966 / 10
müügitulu 796 058,00 € · puhaskasum 14 470,00 €
müügitulu 796 606,00 € · puhaskasum 24 540,00 €
müügitulu 711 994,00 € · puhaskasum 46 514,00 €
müügitulu 673 663,00 € · puhaskasum 38 992,00 €
müügitulu 578 786,00 € · puhaskasum 31 346,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Pärnu maakond, Pärnu linn, Pärnu linn, Lao tn 8/1 · 80010 · kanne 7 · Menetlus: Kanne Ä 30038966 / 7
müügitulu 438 160,00 € · puhaskasum 125 079,00 €
müügitulu 476 570,00 € · puhaskasum 71 351,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Pärnu maakond, Pärnu linn, Pärnu linn, Kastani põik 19-1 · 80020 · kanne 5 · Menetlus: Kanne Ä 30038966 / 5
Ettevõtte aadress muutus: Pärnu maakond, Pärnu linn, Kastani põik 19-1 · 80020 · kanne 4 · Menetlus: Kanne Ä 30038966 / 4
müügitulu 390 556,00 € · puhaskasum 75 407,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Majandusaasta periood muutus: 01.01 · 31.12 · kanne 1 · Cider Mill OÜ: Kanne 1 · Õiguslik vorm muutus: Osaühing · OÜ · kanne 1 · Menetlus: Kanne Ä 38966
PRESS RELEASES UÜ: Kanne 1 · Majandusaasta periood muutus: 01.01 · 31.12 · kanne 1 · Õiguslik vorm muutus: Usaldusühing · UÜ · kanne 1 · Ettevõtte staatus muutus: Registrisse kantud · kanne 1 · Menetlus: Kanne Ä 129290
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 25.07.2026