MM Kirurgia OÜ
Eriarstiabi
Ettevõte kanti registrisse 17 aastat ja 199 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 2 võrra vähem kui 2025. aasta samas kvartalis.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 926 161,00 | 875 261,00 | 789 782,00 | 683 590,00 | 716 098,00 |
| Ärikasum (€) | 489 387,00 | 89 096,00 | 133 701,00 | 118 516,00 | 33 848,00 |
| Puhaskasum (€) | 495 421,00 | 91 404,00 | 44 944,00 | 23 281,00 | 35 247,00 |
| Varad (€) | 1 764 464,00 | 1 864 974,00 | 1 627 206,00 | 1 167 346,00 | 1 187 535,00 |
| Kohustised (€) | 46 408,00 | 55 514,00 | 172 802,00 | 139 661,00 | 124 603,00 |
| Omakapital (€) | 1 718 056,00 | 1 809 460,00 | 1 454 404,00 | 1 027 685,00 | 1 062 932,00 |
| Raha (€) | 1 162 872,00 | 1 409 361,00 | 369 959,00 | 83 123,00 | 250 247,00 |
| Töötajate arv | — | — | 12,00 | 10,00 | 10,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 1,2 mln €
- Omakapital
- 1,1 mln €
- Kohustised
- 125 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Riiklikud maksud
- 23,5 tuh €
- Tööjõumaksud
- 25,5 tuh €
- Töötajaid
- 10,00
Muutused
müügitulu 716 098,00 € · puhaskasum 35 247,00 €
müügitulu 683 590,00 € · puhaskasum 23 281,00 €
Varasemad muutused
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
müügitulu 789 782,00 € · puhaskasum 44 944,00 €
müügitulu 875 261,00 € · puhaskasum 91 404,00 €
müügitulu 926 161,00 € · puhaskasum 495 421,00 €
müügitulu 497 657,00 € · puhaskasum 266 584,00 €
müügitulu 481 044,00 € · puhaskasum 239 901,00 €
müügitulu 433 289,00 € · puhaskasum 195 597,00 €
müügitulu 435 979,00 € · puhaskasum 236 073,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Nõmme linnaosa, Võidu tn 19-1 · 11213 · kanne 4 · Menetlus: Kanne Ä 10128492 / 4
müügitulu 306 860,00 € · puhaskasum 186 122,00 €
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 04.08.2026