Conrec Infra OÜ
Maanteede ja kiirteede ehitus
Ettevõte kanti registrisse 17 aastat ja 200 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 2 võrra rohkem kui 2025. aasta samas kvartalis.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 700 317,00 | 739 847,00 | 856 080,00 | 1 036 906,00 | 1 190 041,00 |
| Ärikasum (€) | 11 630,00 | 43 469,00 | 55 014,00 | 21 839,00 | 12 963,00 |
| Puhaskasum (€) | 11 054,00 | 42 880,00 | 54 425,00 | 21 522,00 | 12 710,00 |
| Varad (€) | 228 282,00 | 267 878,00 | 272 507,00 | 298 695,00 | 306 854,00 |
| Kohustised (€) | 11 103,00 | 7 819,00 | 8 023,00 | 17 689,00 | 13 138,00 |
| Omakapital (€) | 217 179,00 | 260 059,00 | 264 484,00 | 281 006,00 | 293 716,00 |
| Raha (€) | 136 019,00 | 115 764,00 | 105 513,00 | 70 241,00 | 90 241,00 |
| Töötajate arv | — | — | 2,00 | 2,00 | — |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 307 tuh €
- Omakapital
- 294 tuh €
- Kohustised
- 13,1 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 158 tuh €
- Riiklikud maksud
- 9,8 tuh €
- Tööjõumaksud
- 10,4 tuh €
- Töötajaid
- 3,00
Muutused
müügitulu 1 190 041,00 € · puhaskasum 12 710,00 €
müügitulu 1 036 906,00 € · puhaskasum 21 522,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 856 080,00 € · puhaskasum 54 425,00 €
müügitulu 739 847,00 € · puhaskasum 42 880,00 €
müügitulu 700 317,00 € · puhaskasum 11 054,00 €
müügitulu 581 944,00 € · puhaskasum 12 843,00 €
müügitulu 473 332,00 € · puhaskasum 5 895,00 €
müügitulu 512 146,00 € · puhaskasum 16 167,00 €
müügitulu 757 947,00 € · puhaskasum 63 092,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Viru väljak 6 · 10153 · kanne 4 · Menetlus: Kanne Ä 10128419 / 4
müügitulu 825 712,00 € · puhaskasum 3 969,00 €
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 24.07.2026