IMISNO OÜ
Kiirsöögikohtade jm toitlustuskohtade tegevus
Ettevõte kanti registrisse 17 aastat ja 214 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 56 043,00 | 59 288,00 | 59 167,00 | 60 068,00 | 58 721,00 |
| Ärikasum (€) | 46,00 | -6 910,00 | 107,00 | 267,00 | 2 460,00 |
| Puhaskasum (€) | 46,00 | -6 910,00 | 107,00 | 267,00 | 2 460,00 |
| Varad (€) | 9 114,00 | 6 697,00 | 6 790,00 | 6 380,00 | 7 589,00 |
| Kohustised (€) | 5 926,00 | 4 139,00 | 4 125,00 | 3 448,00 | 2 197,00 |
| Omakapital (€) | 3 188,00 | 2 558,00 | 2 665,00 | 2 932,00 | 5 392,00 |
| Raha (€) | 918,00 | 2 077,00 | 3 450,00 | 4 094,00 | 7 229,00 |
| Töötajate arv | — | — | 2,00 | 2,00 | 1,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 7,6 tuh €
- Omakapital
- 5,4 tuh €
- Kohustised
- 2,2 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 22,7 tuh €
- Riiklikud maksud
- 4,3 tuh €
- Tööjõumaksud
- 1,6 tuh €
- Töötajaid
- 1,00
Muutused
müügitulu 58 721,00 € · puhaskasum 2 460,00 €
müügitulu 60 068,00 € · puhaskasum 267,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 59 167,00 € · puhaskasum 107,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Võru maakond, Rõuge vald, Kuklasõ küla, Mihkli · 66240 · kanne 6 · Menetlus: Kanne Ä 20044368 / 6
müügitulu 59 288,00 € · puhaskahjum 6 910,00 €
müügitulu 56 043,00 € · puhaskasum 46,00 €
müügitulu 56 541,00 € · puhaskasum 49,00 €
müügitulu 54 356,00 € · puhaskahjum 5 880,00 €
müügitulu 40 858,00 € · puhaskahjum 3 190,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Võru maakond, Rõuge vald, Kängsepä küla · 66245 · kanne 4 · Menetlus: Kanne Ä 20044368 / 4
müügitulu 35 847,00 € · puhaskahjum 5 611,00 €
müügitulu 36 017,00 € · puhaskahjum 4 713,00 €
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 28.07.2026