Aovalgus OÜ
Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused
Ettevõte kanti registrisse 17 aastat ja 202 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 866 €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 18 708,00 | 22 090,00 | 24 742,00 | 26 652,00 | 43 848,00 |
| Ärikasum (€) | 4 155,00 | -6 869,00 | 295,00 | 7 741,00 | 7 430,00 |
| Puhaskasum (€) | 3 962,00 | -7 022,00 | 121,00 | 7 677,00 | 7 078,00 |
| Varad (€) | 41 284,00 | 28 692,00 | 21 710,00 | 24 822,00 | 65 120,00 |
| Kohustised (€) | 18 690,00 | 13 121,00 | 6 017,00 | 1 438,00 | 34 659,00 |
| Omakapital (€) | 22 594,00 | 15 571,00 | 15 693,00 | 23 384,00 | 30 461,00 |
| Raha (€) | 162,00 | 7 818,00 | 1 630,00 | 8 347,00 | 6 331,00 |
| Töötajate arv | — | — | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 65,1 tuh €
- Omakapital
- 30,5 tuh €
- Kohustised
- 34,7 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 8,5 tuh €
- Riiklikud maksud
- 2,3 tuh €
- Tööjõumaksud
- 2,1 tuh €
- Töötajaid
- 1,00
Avaliku sektori maksed
2026
866 € · 1 makse
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 43 848,00 € · puhaskasum 7 078,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Nõmme linnaosa, Kurni tn 29-2 · 11623 · kanne 10 · Menetlus: Kanne Ä 10128269 / 10
Varasemad muutused
müügitulu 26 652,00 € · puhaskasum 7 677,00 €
müügitulu 24 742,00 € · puhaskasum 121,00 €
müügitulu 22 090,00 € · puhaskahjum 7 022,00 €
müügitulu 18 708,00 € · puhaskasum 3 962,00 €
müügitulu 19 057,00 € · puhaskasum 5 026,00 €
müügitulu 19 343,00 € · puhaskasum 9 857,00 €
Macario OÜ osalus muutus: 100% · 5 001,00 € → 100% · 6 000,00 € · Menetlus: Kanne Ä 10128269 / 8
müügitulu 1 658,00 € · puhaskahjum 8 967,00 €
müügitulu 11 795,00 € · puhaskasum 842,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Pärnu mnt 141 · 11314 · kanne 6 · Menetlus: Kanne Ä 10128269 / 6
Macario OÜ osalus muutus: 100% · 5 000,00 € → 100% · 5 001,00 € · Menetlus: Kanne Ä 10128269 / 5
müügitulu 5 464,00 € · puhaskahjum 5 990,00 €
Macario OÜ osalus muutus: 100% · 2 556,00 € → 100% · 5 000,00 € · Menetlus: Kanne Ä 10128269 / 3, Puuduste kõrvaldamise määrus Ä 10128269 / M1
Macario OÜ osalus muutus: 100% · 40 000,00 EEK → 100% · 2 556,00 € · Menetlus: Kanne Ä 10128269 / 2
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 22.07.2026