Marsalis Holding OÜ
Muu kinnisvarahaldus või haldusega seotud tegevused
10.09.2026 · Esitati 2023. aasta majandusaasta aruanne
Ettevõte kanti registrisse 17 aastat ja 220 päeva tagasi.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 33 000,00 | 45 900,00 | 46 509,00 | 44 460,00 | 48 900,00 |
| Ärikasum (€) | 23 557,00 | 9 972,00 | 33 425,00 | 31 043,00 | 41 976,00 |
| Puhaskasum (€) | -319 592,00 | -344 761,00 | -359 046,00 | -510 730,00 | -118 617,00 |
| Varad (€) | 5 297 203,00 | 5 270 384,00 | 5 313 029,00 | 5 285 863,00 | 5 267 355,00 |
| Kohustised (€) | 6 439 878,00 | 6 757 820,00 | 7 159 511,00 | 7 643 075,00 | 7 743 184,00 |
| Omakapital (€) | -1 142 675,00 | -1 487 436,00 | -1 846 482,00 | -2 357 212,00 | -2 475 829,00 |
| Raha (€) | 183,00 | 41,00 | 161,00 | 0,00 | 0,00 |
Aastaaruanded · 2020–2024 · summad eurodes
- Varad · 2024
- 5,3 mln €
- Omakapital
- -2,5 mln €
- Kohustised
- 7,7 mln €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 3,3 tuh €
- Riiklikud maksud
- 662 €
- Tööjõumaksud
- 0 €
Muutused
Allkirjastatud
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel
müügitulu 48 900,00 € · puhaskahjum 118 617,00 €
Varasemad muutused
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel
müügitulu 44 460,00 € · puhaskahjum 510 730,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
müügitulu 46 509,00 € · puhaskahjum 359 046,00 €
müügitulu 45 900,00 € · puhaskahjum 344 761,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
müügitulu 33 000,00 € · puhaskahjum 319 592,00 €
müügitulu 41 400,00 € · puhaskahjum 285 993,00 €
müügitulu 40 680,00 € · puhaskahjum 235 968,00 €
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel
müügitulu 28 786,00 € · puhaskahjum 240 091,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Nõmme linnaosa, Salve tn 3a · 11612 · kanne 7 · Menetlus: Kanne Ä 10127493 / 9
Nasdaq CSD SE – Osade registripidaja: Seos algas · Menetlus: Kanne Ä 10127493 / 8
müügitulu 47 618,00 € · puhaskahjum 153 808,00 €
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Marsalis Holding OÜ: Kanne 1 · Majandusaasta periood muutus: 01.01 · 31.12 · kanne 1 · Õiguslik vorm muutus: Osaühing · OÜ · kanne 1 · Ettevõtte staatus muutus: Registrisse kantud · kanne 1 · Menetlus: Kanne Ä 127493
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 11.09.2026