Reoola Production OÜ
Ehituspuusepa- ja tisleritoodete tootmine
Ettevõte kanti registrisse 17 aastat ja 228 päeva tagasi.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 3 208 776,00 | 1 121 141,00 | 9 383 443,00 | 3 375 530,00 | 4 634 269,00 |
| Ärikasum (€) | 69 146,00 | -333 702,00 | 285 186,00 | 41 682,00 | 28 363,00 |
| Puhaskasum (€) | 67 820,00 | -649 277,00 | 138 754,00 | 40 016,00 | 27 910,00 |
| Varad (€) | 560 058,00 | 1 155 648,00 | 896 000,00 | 94 484,00 | 133 275,00 |
| Kohustised (€) | 23 335,00 | 1 268 202,00 | 869 800,00 | 28 268,00 | 39 149,00 |
| Omakapital (€) | 536 723,00 | -112 554,00 | 26 200,00 | 66 216,00 | 94 126,00 |
| Raha (€) | 10 331,00 | 817 629,00 | 102 676,00 | 5 984,00 | 6 196,00 |
| Töötajate arv | — | — | — | 2,00 | 1,00 |
Aastaaruanded · 2020–2024 · summad eurodes
- Varad · 2024
- 133 tuh €
- Omakapital
- 94,1 tuh €
- Kohustised
- 39,1 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 0 €
Muutused
Jõustunud
Ettevõtte aadress muutus: Tartu maakond, Kambja vald, Reola küla, Nirgi tee 13 · 61707 · kanne 16 · Menetlus: Kandeavaldus nr 6053777, Kanne Ä 20044101 / 21
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Varasemad muutused
Reoola Production OÜ: Kanne 14 · Menetlus: Kanne Ä 20044101 / 18
müügitulu 4 634 269,00 € · puhaskasum 27 910,00 €
müügitulu 3 375 530,00 € · puhaskasum 40 016,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
Ettevõtte aadress muutus: Tartu maakond, Kambja vald, Reola küla, Nirgi tee 7 · 61707 · kanne 12 · Menetlus: Kanne Ä 20044101 / 16
müügitulu 9 383 443,00 € · puhaskasum 138 754,00 €
müügitulu 1 121 141,00 € · puhaskahjum 649 277,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Tartu maakond, Kambja vald, Reola küla, Nirgi tee 9 · 61707 · kanne 11 · Menetlus: Kanne Ä 20044101 / 15
müügitulu 3 208 776,00 € · puhaskasum 67 820,00 €
müügitulu 6 289 263,00 € · puhaskasum 145 712,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Tartu maakond, Kambja vald, Tõrvandi alevik, Teeninduse tee 7 · 61715 · kanne 10 · Menetlus: Kanne Ä 20044101 / 14
müügitulu 10 334 413,00 € · puhaskasum 105 328,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Eralduva isiku jagunemiskanne (teine, konstitutiivne kanne jagunemisel)
müügitulu 15 957 520,00 € · puhaskasum 26 065,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Põlva maakond, Räpina vald, Räpina linn, Meeksi mnt 32 · 64506 · kanne 6 · Menetlus: Kanne Ä 20044101 / 9
müügitulu 13 185 013,00 € · puhaskasum 711 921,00 €
500 000,00 € · pandipidaja Swedbank AS
260 000,00 € · pandipidaja Swedbank AS
260 000,00 € · pandipidaja Swedbank AS
64 000,00 € · pandipidaja Swedbank AS
Astel OÜ: Kanne 5 · Menetlus: Puuduste kõrvaldamise määrus Ä 20044101 / M1, Kanne Ä 20044101 / 5
OSAÜHING SIMPES GRUPP osalus muutus: 100% · 190 000,00 EEK → 100% · 12 143,00 € · Menetlus: Kanne Ä 20044101 / 4
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 28.08.2026