OÜ Raid Invest
Arhitektitegevused
Ettevõte kanti registrisse 17 aastat ja 256 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 61 192,00 | 76 243,00 | 55 923,00 | 57 225,00 | 89 831,00 |
| Ärikasum (€) | 2 056,00 | 23 916,00 | 951,00 | -26 311,00 | 2 702,00 |
| Puhaskasum (€) | 3 206,00 | 23 259,00 | -99,00 | 5 628,00 | 3 908,00 |
| Varad (€) | 340 297,00 | 350 016,00 | 351 310,00 | 328 842,00 | 356 199,00 |
| Kohustised (€) | 35 767,00 | 22 227,00 | 23 620,00 | 10 524,00 | 33 974,00 |
| Omakapital (€) | 304 530,00 | 327 789,00 | 327 690,00 | 318 318,00 | 322 225,00 |
| Raha (€) | 40 276,00 | 85 560,00 | 87 816,00 | 38 128,00 | 41 009,00 |
| Töötajate arv | — | — | 1,00 | 2,00 | 1,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
2019Müügitulu oli olemasolevate andmete suurim.
- Varad · 2025
- 356 tuh €
- Omakapital
- 322 tuh €
- Kohustised
- 34,0 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 15,5 tuh €
- Riiklikud maksud
- 1,4 tuh €
- Tööjõumaksud
- 0 €
- Töötajaid
- 1,00
Avaliku sektori maksed
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 89 831,00 € · puhaskasum 3 908,00 €
müügitulu 57 225,00 € · puhaskasum 5 628,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 55 923,00 € · puhaskahjum 99,00 €
müügitulu 76 243,00 € · puhaskasum 23 259,00 €
müügitulu 61 192,00 € · puhaskasum 3 206,00 €
müügitulu 105 570,00 € · puhaskasum 134 388,00 €
müügitulu 221 532,00 € · puhaskasum 99 698,00 €
müügitulu 25 342,00 € · puhaskasum 2 321,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Tartu maakond, Tartu vald, Möllatsi küla, Käärdi · 60519 · kanne 6 · Menetlus: Kanne Ä 20043646 / 6
müügitulu 29 384,00 € · puhaskasum 2 638,00 €
müügitulu 31 488,00 € · puhaskasum 15 931,00 €
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 19.08.2026