ASSEC VISION OÜ
Ehituspuusepatoodete paigaldus
Ettevõte kanti registrisse 17 aastat ja 239 päeva tagasi.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 79 479,00 | 97 882,00 | 55 153,00 | 64 573,00 | 29 227,00 |
| Ärikasum (€) | 11 268,00 | 25 419,00 | 19 366,00 | 11 757,00 | -4 613,00 |
| Puhaskasum (€) | 11 270,00 | 25 422,00 | 19 372,00 | 11 764,00 | -8 135,00 |
| Varad (€) | 55 296,00 | 83 303,00 | 95 165,00 | 92 635,00 | 78 867,00 |
| Kohustised (€) | 4 073,00 | 14 603,00 | 9 557,00 | 194,00 | 7 061,00 |
| Omakapital (€) | 51 223,00 | 68 700,00 | 85 608,00 | 92 441,00 | 71 806,00 |
| Raha (€) | 30 570,00 | 49 504,00 | 66 630,00 | 68 354,00 | 34 268,00 |
| Töötajate arv | — | — | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 78,9 tuh €
- Omakapital
- 71,8 tuh €
- Kohustised
- 7,1 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 2,8 tuh €
- Riiklikud maksud
- 116 €
- Tööjõumaksud
- 0 €
Muutused
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel
müügitulu 29 227,00 € · puhaskahjum 8 135,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 64 573,00 € · puhaskasum 11 764,00 €
müügitulu 55 153,00 € · puhaskasum 19 372,00 €
müügitulu 97 882,00 € · puhaskasum 25 422,00 €
müügitulu 79 479,00 € · puhaskasum 11 270,00 €
müügitulu 82 153,00 € · puhaskasum 20 814,00 €
müügitulu 47 072,00 € · puhaskasum 9 972,00 €
müügitulu 22 876,00 € · puhaskasum 1 590,00 €
müügitulu 39 585,00 € · puhaskasum 5 624,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Lääne-Viru maakond, Rakvere linn, Mulla tn 3-41 · 44313 · kanne 3 · Menetlus: Kanne Ä 40022854 / 3
müügitulu 7 710,00 € · puhaskahjum 741,00 €
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 23.07.2026