Avesta Haldus OÜ
Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
Ettevõte kanti registrisse 17 aastat ja 290 päeva tagasi.
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 0,00 | 0,00 | 6 500,00 | 6 800,00 | 7 500,00 |
| Ärikasum (€) | -4 291,00 | -6 710,00 | -122,00 | 20,00 | 67,00 |
| Puhaskasum (€) | 7 032,00 | -4 104,00 | 2 053,00 | 485 465,00 | 2 236,00 |
| Varad (€) | 431 997,00 | 427 893,00 | 429 946,00 | 915 411,00 | 917 647,00 |
| Kohustised (€) | 257 947,00 | 257 947,00 | 257 947,00 | 257 947,00 | 257 947,00 |
| Omakapital (€) | 174 050,00 | 169 946,00 | 171 999,00 | 657 464,00 | 659 700,00 |
| Raha (€) | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
| Töötajate arv | — | — | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 918 tuh €
- Omakapital
- 660 tuh €
- Kohustised
- 258 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 1. kv
- Riiklikud maksud
- 337 €
- Tööjõumaksud
- 0 €
Avaliku sektori maksed
Viimased maksed
Muutused
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Pärnu mnt 33 · 10119 · kanne 9 · Menetlus: Kandeavaldus nr 6397596, Kanne Ä 10124294 / 9
müügitulu 7 500,00 € · puhaskasum 2 236,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 6 800,00 € · puhaskasum 485 465,00 €
müügitulu 6 500,00 € · puhaskasum 2 053,00 €
müügitulu 0,00 € · puhaskahjum 4 104,00 €
müügitulu 0,00 € · puhaskasum 7 032,00 €
müügitulu 0,00 € · puhaskahjum 2 377,00 €
müügitulu 0,00 € · puhaskahjum 975,00 €
müügitulu 0,00 € · puhaskahjum 759,00 €
müügitulu 0,00 € · puhaskasum 214,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Rävala pst 8 · 10143 · kanne 6 · Menetlus: Kanne Ä 10124294 / 6
müügitulu 0,00 € · puhaskasum 551,00 €
Osaühing Pluss Kinnisvara osalus muutus: 100% · 55 000,00 EEK → 100% · 3 515,00 € · Menetlus: Kanne Ä 10124294 / 4
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 29.10.2026