Maderon Invest OÜ
Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
Ettevõte kanti registrisse 17 aastat ja 291 päeva tagasi.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 21 372,00 | 24 762,00 | 26 102,00 | 28 145,00 | 28 967,00 |
| Ärikasum (€) | 9 526,00 | 11 827,00 | -4 112,00 | 8 447,00 | 4 877,00 |
| Puhaskasum (€) | 8 135,00 | 10 868,00 | -3 428,00 | 8 739,00 | 4 877,00 |
| Varad (€) | 181 052,00 | 183 760,00 | 171 838,00 | 178 506,00 | 183 356,00 |
| Kohustised (€) | 44 900,00 | 36 827,00 | 28 333,00 | 26 262,00 | 26 236,00 |
| Omakapital (€) | 136 152,00 | 146 933,00 | 143 505,00 | 152 244,00 | 157 120,00 |
| Raha (€) | 3 611,00 | 4 590,00 | 15 887,00 | 12 535,00 | 13 905,00 |
| Töötajate arv | — | — | 0,00 | 0,00 | — |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 183 tuh €
- Omakapital
- 157 tuh €
- Kohustised
- 26,2 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 1. kv
- Riiklikud maksud
- 105 €
- Tööjõumaksud
- 0 €
Muutused
Allkirjastatud
müügitulu 28 967,00 € · puhaskasum 4 877,00 €
müügitulu 28 145,00 € · puhaskasum 8 739,00 €
Varasemad muutused
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
müügitulu 26 102,00 € · puhaskahjum 3 428,00 €
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel
müügitulu 24 762,00 € · puhaskasum 10 868,00 €
müügitulu 21 372,00 € · puhaskasum 8 135,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
müügitulu 17 057,00 € · puhaskasum 26 772,00 €
müügitulu 26 233,00 € · puhaskasum 1 210,00 €
müügitulu 34 849,00 € · puhaskasum 23 204,00 €
müügitulu 28 814,00 € · puhaskahjum 454 236,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Tuulemäe tn 5 · 11411 · kanne 5 · Menetlus: Kanne Ä 10124268 / 5
müügitulu 41 277,00 € · puhaskasum 71 197,00 €
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 01.08.2026