TK-Fashion OÜ
Rõivaste jaemüük
Ettevõte kanti registrisse 17 aastat ja 295 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 15 võrra vähem kui 2025. aasta samas kvartalis.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 105 €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 6 967 592,00 | 7 726 579,00 | 7 723 351,00 | 6 848 465,00 | 5 448 892,00 |
| Ärikasum (€) | 384 611,00 | 372 365,00 | 426 329,00 | 205 454,00 | -169 540,00 |
| Puhaskasum (€) | 284 092,00 | 259 959,00 | 307 471,00 | 44 468,00 | -257 418,00 |
| Varad (€) | 2 205 432,00 | 2 549 988,00 | 2 087 370,00 | 1 941 700,00 | 1 292 369,00 |
| Kohustised (€) | 1 465 142,00 | 1 919 739,00 | 1 449 650,00 | 1 594 675,00 | 1 202 762,00 |
| Omakapital (€) | 740 290,00 | 630 249,00 | 637 720,00 | 347 025,00 | 89 607,00 |
| Raha (€) | 316 058,00 | 591 369,00 | 253 248,00 | 472 616,00 | 260 990,00 |
| Töötajate arv | — | — | 83,00 | 80,00 | 67,00 |
Aastaaruanded · 2022–2026 · summad eurodes
- Varad · 2026
- 1,3 mln €
- Omakapital
- 89,6 tuh €
- Kohustised
- 1,2 mln €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 2,0 mln €
- Riiklikud maksud
- 450 tuh €
- Tööjõumaksud
- 143 tuh €
- Töötajaid
- 60,00
Avaliku sektori maksed
2026
105 € · 1 makse
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 6 848 465,00 € · puhaskasum 44 468,00 €
müügitulu 7 723 351,00 € · puhaskasum 307 471,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 7 726 579,00 € · puhaskasum 259 959,00 €
müügitulu 6 967 592,00 € · puhaskasum 284 092,00 €
müügitulu 6 556 549,00 € · puhaskasum 54 937,00 €
müügitulu 9 034 173,00 € · puhaskasum 193 491,00 €
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
müügitulu 8 241 768,00 € · puhaskasum 455 157,00 €
müügitulu 7 487 705,00 € · puhaskasum 411 872,00 €
müügitulu 6 966 912,00 € · puhaskasum 373 575,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Tartu mnt 83 · 10115 · kanne 13 · Menetlus: Kanne Ä 10124113 / 13
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Majandusaasta periood muutus: 01.02 · 31.01 · kanne 5 · Menetlus: Kanne Ä 10124113 / 5
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Takko Fashion AT Vermögensverwaltungs GmbH osalus muutus: 100% · 400 000,00 EEK → 100% · 25 564,00 € · Menetlus: Kanne Ä 10124113 / 3
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 01.09.2026