Imest Finantseering OÜ
Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine
Ettevõte kanti registrisse 17 aastat ja 332 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 1 võrra vähem kui 2025. aasta samas kvartalis.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 2 198,00 | 3 896,00 | 4 460,00 | 2 325,00 | 3 860,00 |
| Ärikasum (€) | 89,00 | 36,00 | 193,00 | 22,00 | 3,00 |
| Puhaskasum (€) | 89,00 | 36,00 | 193,00 | 22,00 | 3,00 |
| Varad (€) | 2 895,00 | 2 679,00 | 2 868,00 | 2 887,00 | 2 887,00 |
| Kohustised (€) | 268,00 | 16,00 | 12,00 | 9,00 | 6,00 |
| Omakapital (€) | 2 627,00 | 2 663,00 | 2 856,00 | 2 878,00 | 2 881,00 |
| Raha (€) | 2 634,00 | 2 418,00 | 2 841,00 | 2 874,00 | 2 887,00 |
| Töötajate arv | — | — | 2,00 | 2,00 | 2,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 2,9 tuh €
- Omakapital
- 2,9 tuh €
- Kohustised
- 6 €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Riiklikud maksud
- 0 €
- Tööjõumaksud
- 21 €
- Töötajaid
- 1,00
Muutused
müügitulu 3 860,00 € · puhaskasum 3,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Ida-Viru maakond, Narva linn, Kangelaste prospekt 8c · 20603 · kanne 12 · Menetlus: Kanne Ä 10123327 / 13
Varasemad muutused
müügitulu 2 325,00 € · puhaskasum 22,00 €
müügitulu 4 460,00 € · puhaskasum 193,00 €
müügitulu 3 896,00 € · puhaskasum 36,00 €
müügitulu 2 198,00 € · puhaskasum 89,00 €
müügitulu 0,00 € · puhaskahjum 6,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Ida-Viru maakond, Narva linn, Vestervalli tn 16-6 · 20307 · kanne 8 · Menetlus: Kanne Ä 10123327 / 9
müügitulu 948,00 € · puhaskasum 671,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Pirita linnaosa, Pähkli tn 10-7 · 12012 · kanne 7 · Menetlus: Kanne Ä 10123327 / 8
müügitulu 0,00 € · puhaskahjum 823,00 €
müügitulu 11 746,00 € · puhaskahjum 2 797,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa, Kopli tn 88-24 · 10416 · kanne 5 · Menetlus: Kanne Ä 10123327 / 6
müügitulu 15 723,00 € · puhaskasum 1 758,00 €
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Majandusaasta periood muutus: 01.01 · 31.12 · kanne 1 · Õiguslik vorm muutus: Osaühing · OÜ · kanne 1 · Ettevõtte staatus muutus: Registrisse kantud · kanne 1 · Imest Finantseering OÜ: Kanne 1 · Menetlus: Kanne Ä 123327
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 28.07.2026