Lifedive OÜ
Raamatukirjastamine
Ettevõte kanti registrisse 17 aastat ja 332 päeva tagasi.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 2 470,00 | 2 884,00 | 2 607,00 | 4 481,00 | 1 231,00 |
| Ärikasum (€) | 1 117,00 | 1 807,00 | 1 331,00 | 782,00 | 887,00 |
| Puhaskasum (€) | 1 117,00 | 1 598,00 | 1 367,00 | 375,00 | 690,00 |
| Varad (€) | 6 213,00 | 5 630,00 | 7 261,00 | 5 048,00 | 4 796,00 |
| Kohustised (€) | 2 326,00 | 1 145,00 | 1 409,00 | 781,00 | 533,00 |
| Omakapital (€) | 3 887,00 | 4 485,00 | 5 852,00 | 4 267,00 | 4 263,00 |
| Raha (€) | 3 791,00 | 5 301,00 | 6 398,00 | 4 435,00 | 4 277,00 |
| Töötajate arv | — | — | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 4,8 tuh €
- Omakapital
- 4,3 tuh €
- Kohustised
- 533 €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 136 €
- Riiklikud maksud
- 251 €
- Tööjõumaksud
- 0 €
Muutused
müügitulu 1 231,00 € · puhaskasum 690,00 €
müügitulu 4 481,00 € · puhaskasum 375,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 2 607,00 € · puhaskasum 1 367,00 €
müügitulu 2 884,00 € · puhaskasum 1 598,00 €
müügitulu 2 470,00 € · puhaskasum 1 117,00 €
müügitulu 137,00 € · puhaskahjum 102,00 €
müügitulu 1 348,00 € · puhaskasum 593,00 €
müügitulu 208,00 € · puhaskasum 107,00 €
müügitulu 738,00 € · puhaskasum 604,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Nõmme linnaosa, Pärnu mnt 169 · 11624 · kanne 4 · Menetlus: Kanne Ä 10123277 / 4
müügitulu 1 439,00 € · puhaskahjum 2 585,00 €
Lifedive OÜ: Kanne 1 · Majandusaasta periood muutus: 01.01 · 31.12 · kanne 1 · Õiguslik vorm muutus: Osaühing · OÜ · kanne 1 · Ettevõtte staatus muutus: Registrisse kantud · kanne 1 · Menetlus: Kanne Ä 123277
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 31.07.2026