French Gourmand OÜ
Suhkru, šokolaadi, kondiitri- ja pagaritoodete hulgimüük
Ettevõte kanti registrisse 17 aastat ja 340 päeva tagasi.
2025. aastal ettevõte jõudis pärast kahte kahjumiaastat kasumisse.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 9 995 035,00 | 15 857 670,00 | 15 987 187,00 | 3 842 945,00 | — |
| Ärikasum (€) | 87 606,00 | 92 692,00 | -759 023,00 | -1 387 098,00 | — |
| Puhaskasum (€) | 90 685,00 | 92 468,00 | -764 154,00 | -1 426 283,00 | 43 650,00 |
| Varad (€) | 2 844 099,00 | 4 623 706,00 | 3 015 330,00 | 78 463,00 | 167 646,00 |
| Kohustised (€) | 1 771 567,00 | 3 466 205,00 | 2 652 652,00 | 1 143 068,00 | 211 081,00 |
| Omakapital (€) | 1 072 532,00 | 1 157 501,00 | 362 678,00 | -1 064 605,00 | -43 435,00 |
| Raha (€) | 53 125,00 | 58 063,00 | 52 941,00 | 7 564,00 | 949,00 |
| Töötajate arv | — | — | 19,00 | 4,00 | — |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
2025Ettevõte jõudis pärast kahte kahjumiaastat kasumisse.
- Varad · 2025
- 168 tuh €
- Omakapital
- -43,4 tuh €
- Kohustised
- 211 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 1. kv
- Deklareeritud käive
- 0 €
Riigihanked
2019–2019 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 1
Avaliku sektori maksed
Viimased maksed
Muutused
Ettevõtte staatus muutus: Kustutatud · kanne 14 · Menetlus: Kandeavaldus nr 6094718, Kanne Ä 10123204 / 15
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Kustutamiskanne
puhaskasum 43 650,00 €
Varasemad muutused
Ettevõtte staatus muutus: Likvideerimisel · kanne 13 · Menetlus: Kanne Ä 10123204 / 13
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel
müügitulu 3 842 945,00 € · puhaskahjum 1 426 283,00 €
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
müügitulu 15 987 187,00 € · puhaskahjum 764 154,00 €
müügitulu 15 857 670,00 € · puhaskasum 92 468,00 €
müügitulu 9 995 035,00 € · puhaskasum 90 685,00 €
müügitulu 6 959 477,00 € · puhaskahjum 357 564,00 €
müügitulu 7 843 692,00 € · puhaskasum 75 758,00 €
müügitulu 6 527 588,00 € · puhaskasum 79 518,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa, Paljassaare tee 28c · 10313 · kanne 8 · Menetlus: Kanne Ä 10123204 / 8
müügitulu 4 668 462,00 € · puhaskasum 240 787,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa, Rukki tn 15-3 · 10318 · kanne 7 · Menetlus: Kanne Ä 10123204 / 7
müügitulu 3 325 942,00 € · puhaskasum 366 879,00 €
Äriregister · Registriandmeid uuendatud 06.09.2026