osaühing ALTRA VEOD
Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
Ettevõte kanti registrisse 17 aastat ja 358 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 1 võrra rohkem kui 2025. aasta samas kvartalis.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 361 860,00 | 234 391,00 | 181 554,00 | 190 995,00 | 214 236,00 |
| Ärikasum (€) | 1 487,00 | -42 184,00 | -28 415,00 | -29 109,00 | 6 210,00 |
| Puhaskasum (€) | 1 487,00 | -42 184,00 | -36 574,00 | 9 212,00 | 6 210,00 |
| Varad (€) | 112 070,00 | 71 924,00 | 67 193,00 | 77 899,00 | 55 969,00 |
| Kohustised (€) | 55 411,00 | 57 449,00 | 89 292,00 | 90 786,00 | 62 646,00 |
| Omakapital (€) | 56 659,00 | 14 475,00 | -22 099,00 | -12 887,00 | -6 677,00 |
| Raha (€) | 14 457,00 | 2 240,00 | 2 017,00 | 9 474,00 | 4 508,00 |
| Töötajate arv | — | — | 5,00 | 5,00 | 4,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 56,0 tuh €
- Omakapital
- -6,7 tuh €
- Kohustised
- 62,6 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 71,4 tuh €
- Riiklikud maksud
- 5,1 tuh €
- Tööjõumaksud
- 5,5 tuh €
- Töötajaid
- 5,00
Muutused
müügitulu 214 236,00 € · puhaskasum 6 210,00 €
müügitulu 190 995,00 € · puhaskasum 9 212,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 181 554,00 € · puhaskahjum 36 574,00 €
müügitulu 234 391,00 € · puhaskahjum 42 184,00 €
müügitulu 361 860,00 € · puhaskasum 1 487,00 €
müügitulu 263 702,00 € · puhaskahjum 6 159,00 €
müügitulu 281 524,00 € · puhaskahjum 32 506,00 €
müügitulu 330 568,00 € · puhaskahjum 12 074,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
müügitulu 309 564,00 € · puhaskasum 24 484,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Maardu linn, Härgheina tee 9 · 74117 · kanne 6 · Menetlus: Kanne Ä 10122623 / 9
müügitulu 255 088,00 € · puhaskasum 4 893,00 €
osaühing ALTRA VEOD: Kanne 2 · Menetlus: Kanne Ä 122623 / 5
45 · kanne 3
REAPRO GROUP UÜ: Kanne 1 · Majandusaasta periood muutus: 01.01 · 31.12 · kanne 1 · Õiguslik vorm muutus: Usaldusühing · UÜ · kanne 1 · Ettevõtte staatus muutus: Registrisse kantud · kanne 1 · Menetlus: Kanne Ä 122623
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Esmakanne
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 06.08.2026