METWERK OÜ
Mootorsõidukite hooldus ja remont
Ettevõte kanti registrisse 18 aastat ja 15 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 37 642,00 | 30 332,00 | 37 360,00 | 43 439,00 | 46 420,00 |
| Ärikasum (€) | 1 382,00 | -7 355,00 | -1 343,00 | 1 132,00 | 4 617,00 |
| Puhaskasum (€) | 1 382,00 | -7 355,00 | -1 343,00 | 1 133,00 | 4 617,00 |
| Varad (€) | 49 887,00 | 41 985,00 | 41 831,00 | 39 462,00 | 44 118,00 |
| Kohustised (€) | 11 818,00 | 11 271,00 | 12 460,00 | 11 758,00 | 11 797,00 |
| Omakapital (€) | 38 069,00 | 30 714,00 | 29 371,00 | 27 704,00 | 32 321,00 |
| Raha (€) | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 34 873,00 | 38 915,00 |
| Töötajate arv | — | — | 1,00 | 1,00 | 1,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 44,1 tuh €
- Omakapital
- 32,3 tuh €
- Kohustised
- 11,8 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 9,4 tuh €
- Riiklikud maksud
- 2,5 tuh €
- Tööjõumaksud
- 1,4 tuh €
- Töötajaid
- 1,00
Muutused
müügitulu 46 420,00 € · puhaskasum 4 617,00 €
müügitulu 43 439,00 € · puhaskasum 1 133,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 37 360,00 € · puhaskahjum 1 343,00 €
müügitulu 30 332,00 € · puhaskahjum 7 355,00 €
müügitulu 37 642,00 € · puhaskasum 1 382,00 €
müügitulu 34 280,00 € · puhaskahjum 2 393,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Haabersti linnaosa, Õismäe tee 138-3 · 13511 · kanne 6 · Menetlus: Kanne Ä 10122169 / 6
müügitulu 34 162,00 € · puhaskahjum 1 594,00 €
müügitulu 43 522,00 € · puhaskasum 3 494,00 €
müügitulu 57 505,00 € · puhaskasum 9 459,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Haabersti linnaosa, Õismäe tee 4-39 · 13511 · kanne 4 · Menetlus: Kanne Ä 10122169 / 4
müügitulu 49 732,00 € · puhaskasum 5 900,00 €
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 02.08.2026