OÜ Keelepisik
Huvikoolitus
Ettevõte kanti registrisse 18 aastat ja 34 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
Viimase teadaoleva hankevõidu teade avaldati 27.03.2026: Eesti keele A2, B1 ja B2 tasemeeksamiks ettevalmistav koolitus digitaalses keskkonnas.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 272 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 158 204,00 | 215 442,00 | 408 655,00 | 407 285,00 | 290 695,00 |
| Ärikasum (€) | 8 278,00 | -39 216,00 | 50 882,00 | 57 913,00 | 22 079,00 |
| Puhaskasum (€) | 7 952,00 | -39 994,00 | 49 185,00 | 57 403,00 | 16 161,00 |
| Varad (€) | 68 005,00 | 81 647,00 | 112 486,00 | 151 493,00 | 153 533,00 |
| Kohustised (€) | 23 057,00 | 76 693,00 | 58 346,00 | 39 950,00 | 46 829,00 |
| Omakapital (€) | 44 948,00 | 4 954,00 | 54 140,00 | 111 543,00 | 106 704,00 |
| Raha (€) | 61 083,00 | 72 729,00 | 83 113,00 | 86 730,00 | 102 145,00 |
| Töötajate arv | — | — | 12,00 | 10,00 | 7,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
2019Ettevõte jõudis pärast kahte kahjumiaastat kasumisse.
- Varad · 2025
- 154 tuh €
- Omakapital
- 107 tuh €
- Kohustised
- 46,8 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 49,4 tuh €
- Riiklikud maksud
- 31,6 tuh €
- Tööjõumaksud
- 20,1 tuh €
- Töötajaid
- 7,00
Riigihanked
2018–2026 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 16
- Teadaolev maht
- Vähemalt 3,2 mln €
Avaliku sektori maksed
2026
272 tuh € · 114 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 290 695,00 € · puhaskasum 16 161,00 €
müügitulu 407 285,00 € · puhaskasum 57 403,00 €
Varasemad muutused
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Osanike muutmine
müügitulu 408 655,00 € · puhaskasum 49 185,00 €
müügitulu 215 442,00 € · puhaskahjum 39 994,00 €
müügitulu 158 204,00 € · puhaskasum 7 952,00 €
müügitulu 137 137,00 € · puhaskahjum 32 252,00 €
müügitulu 228 190,00 € · puhaskasum 14 065,00 €
müügitulu 119 649,00 € · puhaskahjum 31 866,00 €
müügitulu 212 587,00 € · puhaskahjum 505,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Roosikrantsi tn 8/1-7 · 10119 · kanne 4 · Menetlus: Kanne Ä 10121739 / 4
müügitulu 173 399,00 € · puhaskahjum 3 373,00 €
OÜ Keelepisik: Kanne 1 · Majandusaasta periood muutus: 01.01 · 31.12 · kanne 1 · Õiguslik vorm muutus: Osaühing · OÜ · kanne 1 · Ettevõtte staatus muutus: Registrisse kantud · kanne 1 · Menetlus: Kanne Ä 121739
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 16.08.2026