NURGA TAGA OÜ
Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
Ettevõte kanti registrisse 18 aastat ja 43 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 1 võrra rohkem kui 2025. aasta samas kvartalis.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 149 €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 78 101,00 | 83 076,00 | 61 310,00 | 63 831,00 | 70 816,00 |
| Ärikasum (€) | -3 180,00 | 11 317,00 | 6 604,00 | 990,00 | 2 656,00 |
| Puhaskasum (€) | -3 436,00 | 11 161,00 | 4 413,00 | 990,00 | 1 246,00 |
| Varad (€) | 18 698,00 | 24 784,00 | 18 239,00 | 19 996,00 | 17 398,00 |
| Kohustised (€) | 12 561,00 | 7 486,00 | 5 028,00 | 5 795,00 | 6 951,00 |
| Omakapital (€) | 6 137,00 | 17 298,00 | 13 211,00 | 14 201,00 | 10 447,00 |
| Raha (€) | 5 038,00 | 12 421,00 | 6 590,00 | 6 826,00 | 8 855,00 |
| Töötajate arv | — | — | 2,00 | 2,00 | 2,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 17,4 tuh €
- Omakapital
- 10,4 tuh €
- Kohustised
- 7,0 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 21,1 tuh €
- Riiklikud maksud
- 7,0 tuh €
- Tööjõumaksud
- 4,8 tuh €
- Töötajaid
- 2,00
Avaliku sektori maksed
2026
149 € · 1 makse
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 70 816,00 € · puhaskasum 1 246,00 €
müügitulu 63 831,00 € · puhaskasum 990,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 61 310,00 € · puhaskasum 4 413,00 €
müügitulu 83 076,00 € · puhaskasum 11 161,00 €
müügitulu 78 101,00 € · puhaskahjum 3 436,00 €
müügitulu 97 870,00 € · puhaskasum 4,00 €
müügitulu 99 400,00 € · puhaskasum 3 401,00 €
müügitulu 82 353,00 € · puhaskasum 2 751,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Lääne-Harju vald, Põllküla, Metsavahi tee 7 · 76712 · kanne 5 · Menetlus: Kanne Ä 10121556 / 5
müügitulu 77 097,00 € · puhaskahjum 851,00 €
müügitulu 79 220,00 € · puhaskasum 2 236,00 €
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 06.08.2026