Juhtimiskoolituse OÜ
Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
Ettevõte kanti registrisse 18 aastat ja 42 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 3,1 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 45 122,00 | 50 484,00 | 46 819,00 | 72 824,00 | 71 545,00 |
| Ärikasum (€) | 19 546,00 | 20 658,00 | 6 965,00 | 12 649,00 | 22 105,00 |
| Puhaskasum (€) | 15 233,00 | 16 867,00 | 5 087,00 | 8 561,00 | 17 310,00 |
| Varad (€) | 36 930,00 | 22 922,00 | 36 715,00 | 2 661,00 | 25 549,00 |
| Kohustised (€) | 29 627,00 | 12 820,00 | 26 176,00 | 0,00 | 22 577,00 |
| Omakapital (€) | 7 303,00 | 10 102,00 | 10 539,00 | 2 661,00 | 2 972,00 |
| Raha (€) | 0,00 | 12 091,00 | 7 077,00 | 2 661,00 | 21 829,00 |
| Töötajate arv | — | — | 1,00 | 1,00 | 1,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 25,5 tuh €
- Omakapital
- 3,0 tuh €
- Kohustised
- 22,6 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 24,8 tuh €
- Riiklikud maksud
- 5,2 tuh €
- Tööjõumaksud
- 1,8 tuh €
- Töötajaid
- 1,00
Avaliku sektori maksed
2026
3,1 tuh € · 1 makse
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 71 545,00 € · puhaskasum 17 310,00 €
müügitulu 72 824,00 € · puhaskasum 8 561,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 46 819,00 € · puhaskasum 5 087,00 €
müügitulu 50 484,00 € · puhaskasum 16 867,00 €
müügitulu 45 122,00 € · puhaskasum 15 233,00 €
müügitulu 56 040,00 € · puhaskahjum 6 472,00 €
müügitulu 45 667,00 € · puhaskasum 14 208,00 €
müügitulu 24 521,00 € · puhaskasum 3 445,00 €
müügitulu 10 024,00 € · puhaskasum 9 603,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Invaliidi tn 4-10 · 10134 · kanne 4 · Menetlus: Kanne Ä 10121503 / 4
müügitulu 5 548,00 € · puhaskasum 5 445,00 €
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 29.07.2026