OÜ MIR
Muu toitlustamine
Ettevõte kanti registrisse 17 aastat ja 312 päeva tagasi.
2025. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2024. aasta samas kvartalis.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 8,5 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 35 975,00 | 39 243,00 | 34 802,00 | 38 808,00 | 37 189,00 |
| Ärikasum (€) | 19 200,00 | 16 374,00 | 4 293,00 | 4 656,00 | 5 625,00 |
| Puhaskasum (€) | 4 893,00 | 16 374,00 | 4 293,00 | 4 656,00 | 5 625,00 |
| Varad (€) | 425 539,00 | 230 506,00 | 227 289,00 | 64 884,00 | 70 509,00 |
| Kohustised (€) | 247 794,00 | 6 880,00 | 1 720,00 | 0,00 | 0,00 |
| Omakapital (€) | 177 745,00 | 223 626,00 | 225 569,00 | 64 884,00 | 70 509,00 |
| Raha (€) | 80,00 | 16,00 | 150,00 | 5 188,00 | 162,00 |
| Töötajate arv | — | — | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 70,5 tuh €
- Omakapital
- 70,5 tuh €
- Kohustised
- 0 €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2025 3. kv
- Töötajaid
- 1,00
Avaliku sektori maksed
2026
8,5 tuh € · 3 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 37 189,00 € · puhaskasum 5 625,00 €
müügitulu 38 808,00 € · puhaskasum 4 656,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 34 802,00 € · puhaskasum 4 293,00 €
müügitulu 39 243,00 € · puhaskasum 16 374,00 €
müügitulu 35 975,00 € · puhaskasum 4 893,00 €
müügitulu 35 089,00 € · puhaskasum 772,00 €
müügitulu 38 032,00 € · puhaskasum 2 170,00 €
müügitulu 36 113,00 € · puhaskasum 4 393,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Viljandi maakond, Mulgi vald, Tuhalaane küla, Paluküla · 71056 · kanne 7 · Menetlus: Kanne Ä 20042881 / 8
müügitulu 15 405,00 € · puhaskasum 1 200,00 €
Nasdaq CSD SE – Osade registripidaja: Seos algas · Menetlus: Kanne Ä 20042881 / 6
müügitulu 7 565,00 € · puhaskasum 875,00 €
156 598,00 € · pandipidaja TARTU HOIU-LAENUÜHISTU
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 19.08.2026