Hillis OÜ
Restoranid jm toitlustuskohad
Ettevõte kanti registrisse 17 aastat ja 361 päeva tagasi.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 10 401,00 | 8 413,00 | 12 232,00 | 11 525,00 | 11 927,00 |
| Ärikasum (€) | 718,00 | 216,00 | 464,00 | 61,00 | 104,00 |
| Puhaskasum (€) | 718,00 | 216,00 | 464,00 | 61,00 | 104,00 |
| Varad (€) | 6 228,00 | 6 444,00 | 6 908,00 | 6 969,00 | 7 073,00 |
| Kohustised (€) | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
| Omakapital (€) | 6 228,00 | 6 444,00 | 6 908,00 | 6 969,00 | 7 073,00 |
| Raha (€) | 2,00 | 918,00 | 317,00 | 53,00 | 127,00 |
| Töötajate arv | — | — | 0,00 | 0,00 | — |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 7,1 tuh €
- Omakapital
- 7,1 tuh €
- Kohustised
- 0 €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Töötajaid
- 1,00
Muutused
müügitulu 11 927,00 € · puhaskasum 104,00 €
müügitulu 11 525,00 € · puhaskasum 61,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 12 232,00 € · puhaskasum 464,00 €
müügitulu 8 413,00 € · puhaskasum 216,00 €
müügitulu 10 401,00 € · puhaskasum 718,00 €
müügitulu 9 722,00 € · puhaskasum 1 619,00 €
müügitulu 2 672,00 € · puhaskasum 3,00 €
müügitulu 0,00 € · puhaskahjum 2 492,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Võru maakond, Setomaa vald, Lobotka küla · 64012 · kanne 3 · Menetlus: Kanne Ä 20042567 / 3
müügitulu 80,00 € · puhaskasum 2 620,00 €
müügitulu 1 331,00 € · puhaskahjum 1 073,00 €
Majandusaasta periood muutus: 01.01 · 31.12 · kanne 1 · Ettevõtte staatus muutus: Registrisse kantud · kanne 1 · Õiguslik vorm muutus: Osaühing · OÜ · kanne 1 · Hillis OÜ: Kanne 1 · Menetlus: Kanne Ä 42567
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 27.07.2026