Gloobus Grupp OÜ
Kontsertide lavastamine ja esitamine, muusikaline loometegevus jms tegevus
Ettevõte kanti registrisse 18 aastat ja 51 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 93 146,00 | 112 427,00 | 97 464,00 | 130 331,00 | 158 887,00 |
| Ärikasum (€) | 1 454,00 | 17 924,00 | 24 642,00 | 67 214,00 | 24 502,00 |
| Puhaskasum (€) | 1 455,00 | 17 925,00 | 24 644,00 | 67 222,00 | 24 510,00 |
| Varad (€) | 74 992,00 | 63 935,00 | 90 209,00 | 125 531,00 | 114 292,00 |
| Kohustised (€) | 67 337,00 | 38 765,00 | 40 395,00 | 98 495,00 | 62 746,00 |
| Omakapital (€) | 7 655,00 | 25 170,00 | 49 814,00 | 27 036,00 | 51 546,00 |
| Raha (€) | 9 468,00 | 651,00 | 15 994,00 | 78 167,00 | 72 528,00 |
| Töötajate arv | — | — | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 114 tuh €
- Omakapital
- 51,5 tuh €
- Kohustised
- 62,7 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 34,3 tuh €
- Riiklikud maksud
- 0 €
- Tööjõumaksud
- 1,2 tuh €
- Töötajaid
- 1,00
Avaliku sektori maksed
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 158 887,00 € · puhaskasum 24 510,00 €
müügitulu 130 331,00 € · puhaskasum 67 222,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 97 464,00 € · puhaskasum 24 644,00 €
müügitulu 112 427,00 € · puhaskasum 17 925,00 €
müügitulu 93 146,00 € · puhaskasum 1 455,00 €
müügitulu 69 477,00 € · puhaskahjum 23 457,00 €
müügitulu 26 214,00 € · puhaskahjum 74 762,00 €
müügitulu 18 002,00 € · puhaskahjum 9 174,00 €
müügitulu 7 160,00 € · puhaskahjum 12 108,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Pärnu maakond, Häädemeeste vald, Penu küla, Kura · 86014 · kanne 7 · Menetlus: Kanne Ä 10121209 / 7
müügitulu 11 324,00 € · puhaskasum 315,00 €
Osaühing · OÜ · kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
2 · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 26.07.2026