SAIDES NARVA OÜ
Mujal liigitamata metalltoodete tootmine
Ettevõte kanti registrisse 18 aastat ja 90 päeva tagasi.
2023. aasta III kvartalis oli töötajaid 12 võrra vähem kui 2022. aasta samas kvartalis.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 |
|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 494 275,00 | 445 591,00 | 446 422,00 | 455 991,00 |
| Ärikasum (€) | 11 146,00 | 8 412,00 | 11 728,00 | 4 281,00 |
| Puhaskasum (€) | 11 105,00 | 8 413,00 | 11 730,00 | 4 281,00 |
| Varad (€) | 231 629,00 | 235 809,00 | 226 850,00 | 245 370,00 |
| Kohustised (€) | 161 726,00 | 157 493,00 | 136 804,00 | 151 043,00 |
| Omakapital (€) | 69 903,00 | 78 316,00 | 90 046,00 | 94 327,00 |
| Raha (€) | 19 402,00 | 10 822,00 | 20 106,00 | 17 653,00 |
Aastaaruanded · 2016–2019 · summad eurodes
- Varad · 2019
- 245 tuh €
- Omakapital
- 94,3 tuh €
- Kohustised
- 151 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2023 3. kv
- Riiklikud maksud
- 6,0 tuh €
- Tööjõumaksud
- 6,1 tuh €
- Töötajaid
- 1,00
Muutused
Allkirjastatud
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel
Varasemad muutused
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel
müügitulu 455 991,00 € · puhaskasum 4 281,00 €
müügitulu 446 422,00 € · puhaskasum 11 730,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Ida-Viru maakond, Narva linn, Kadastiku tn 57j · 21004 · kanne 10 · Menetlus: Kanne Ä 40022096 / 10
müügitulu 445 591,00 € · puhaskasum 8 413,00 €
müügitulu 494 275,00 € · puhaskasum 11 105,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
SAIDES NARVA OÜ: Kanne 1 · Õiguslik vorm muutus: Osaühing · OÜ · kanne 1 · Majandusaasta periood muutus: 01.01 · 31.12 · kanne 1 · Menetlus: Kanne Ä 22096
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
2 · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 07.09.2026