MAXAUTO Osaühing
Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete hulgimüük
Ettevõte kanti registrisse 17 aastat ja 360 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 971 363,00 | 1 241 067,00 | 1 260 344,00 | 1 345 956,00 | 1 488 322,00 |
| Ärikasum (€) | 80 046,00 | 126 709,00 | 124 623,00 | 67 122,00 | 36 061,00 |
| Puhaskasum (€) | 80 046,00 | 126 709,00 | 124 623,00 | 46 718,00 | 13 455,00 |
| Varad (€) | 481 031,00 | 674 175,00 | 936 945,00 | 929 756,00 | 902 280,00 |
| Kohustised (€) | 167 729,00 | 234 164,00 | 372 311,00 | 333 507,00 | 292 576,00 |
| Omakapital (€) | 313 302,00 | 440 011,00 | 564 634,00 | 596 249,00 | 609 704,00 |
| Raha (€) | 488,00 | 12 907,00 | 78 372,00 | 16 517,00 | 1 909,00 |
| Töötajate arv | — | — | 15,00 | 20,00 | 20,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 902 tuh €
- Omakapital
- 610 tuh €
- Kohustised
- 293 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 582 tuh €
- Riiklikud maksud
- 39,4 tuh €
- Tööjõumaksud
- 30,7 tuh €
- Töötajaid
- 23,00
Avaliku sektori maksed
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 1 488 322,00 € · puhaskasum 13 455,00 €
müügitulu 1 345 956,00 € · puhaskasum 46 718,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 1 260 344,00 € · puhaskasum 124 623,00 €
müügitulu 1 241 067,00 € · puhaskasum 126 709,00 €
müügitulu 971 363,00 € · puhaskasum 80 046,00 €
müügitulu 790 852,00 € · puhaskasum 87 280,00 €
müügitulu 618 573,00 € · puhaskasum 20 189,00 €
müügitulu 594 484,00 € · puhaskasum 38 188,00 €
müügitulu 957 190,00 € · puhaskahjum 6 907,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Ida-Viru maakond, Narva linn, Uusküla tn 3-85 · 20204 · kanne 4 · Menetlus: Kanne Ä 40022026 / 4
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
müügitulu 780 632,00 € · puhaskasum 73 755,00 €
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 01.08.2026