AARIKA OÜ
Mujal liigitamata tervishoiualad
Ettevõte kanti registrisse 18 aastat ja 114 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 4 võrra vähem kui 2025. aasta samas kvartalis.
Viimase teadaoleva hankevõidu teade avaldati 23.05.2019: Eriarstiabi teenused.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 91,3 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 307 885,00 | 293 912,00 | 211 734,00 | 173 669,00 | 135 112,00 |
| Ärikasum (€) | 18 606,00 | 64 495,00 | 27 581,00 | 84 941,00 | 64 640,00 |
| Puhaskasum (€) | 15 358,00 | 61 242,00 | 22 239,00 | 79 803,00 | 60 896,00 |
| Varad (€) | 392 910,00 | 444 132,00 | 462 343,00 | 453 475,00 | 508 843,00 |
| Kohustised (€) | 173 600,00 | 163 580,00 | 159 553,00 | 70 882,00 | 65 855,00 |
| Omakapital (€) | 219 310,00 | 280 552,00 | 302 790,00 | 382 593,00 | 442 988,00 |
| Raha (€) | 33 920,00 | 22 981,00 | 4 409,00 | 9 425,00 | 72,00 |
| Töötajate arv | — | — | 6,00 | 3,00 | 2,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 509 tuh €
- Omakapital
- 443 tuh €
- Kohustised
- 65,9 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Riiklikud maksud
- 3,0 tuh €
- Tööjõumaksud
- 3,3 tuh €
- Töötajaid
- 6,00
Riigihanked
2018–2021 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 2
Avaliku sektori maksed
2026
91,3 tuh € · 22 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
466,33 € → 126,67 € · vähenes 339,66 € · vanima nõude tähtpäev 12.10.2026
maksuvõlg 466,33 € · sh tasumisgraafikus 466,33 € · graafiku lõpp 12.04.2027 · vanima nõude tähtpäev 11.05.2026
635,10 € → 540,10 € · vähenes 95,00 € · sh tasumisgraafikus 540,10 € · graafiku lõpp 12.04.2027 · vanima nõude tähtpäev 11.05.2026
703,48 € → 635,10 € · vähenes 68,38 € · sh tasumisgraafikus 635,10 € · graafiku lõpp 12.04.2027 · vanima nõude tähtpäev 11.05.2026
Varasemad muutused
maksuvõlg 703,48 € · sh tasumisgraafikus 635,10 € · graafiku lõpp 12.04.2027 · vanima nõude tähtpäev 11.05.2026
müügitulu 135 112,00 € · puhaskasum 60 896,00 €
müügitulu 173 669,00 € · puhaskasum 79 803,00 €
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel
müügitulu 211 734,00 € · puhaskasum 22 239,00 €
müügitulu 293 912,00 € · puhaskasum 61 242,00 €
müügitulu 307 885,00 € · puhaskasum 15 358,00 €
müügitulu 337 486,00 € · puhaskasum 10 405,00 €
müügitulu 270 672,00 € · puhaskasum 54 389,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Rävala pst 8-110c · 10143 · kanne 9 · Menetlus: Kanne Ä 10119773 / 11
müügitulu 204 158,00 € · puhaskasum 6 809,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Rävala pst 8 · 10143 · kanne 7 · Menetlus: Kanne Ä 10119773 / 9
müügitulu 218 134,00 € · puhaskasum 18 679,00 €
müügitulu 203 634,00 € · puhaskasum 51 139,00 €
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 16.07.2026