OSAÜHING MN MEDICAL
Kinnisvarabüroode tegevus
Ettevõte kanti registrisse 18 aastat ja 125 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 1 võrra vähem kui 2025. aasta samas kvartalis.
Viimase teadaoleva hankevõidu teade avaldati 09.12.2025; lepingu maksumus 148 tuh €: LABORIE NEXAM PRO tarvikud.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 270 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 35 762 152,00 | 24 910 507,00 | 33 696 130,00 | 24 780 284,00 | 21 003 299,00 |
| Ärikasum (€) | 1 501 208,00 | 194 362,00 | 1 852 451,00 | -246 205,00 | 692 144,00 |
| Puhaskasum (€) | 1 523 197,00 | 589 211,00 | 1 700 413,00 | 228 574,00 | 504 405,00 |
| Varad (€) | 34 431 348,00 | 29 969 538,00 | 32 592 277,00 | 31 700 947,00 | 35 394 755,00 |
| Kohustised (€) | 7 294 553,00 | 2 493 532,00 | 3 465 858,00 | 4 190 745,00 | 8 457 072,00 |
| Omakapital (€) | 27 136 795,00 | 27 476 006,00 | 29 126 419,00 | 27 510 202,00 | 26 937 683,00 |
| Raha (€) | 5 680 961,00 | 5 186 568,00 | 2 932 610,00 | 6 459 998,00 | 6 094 231,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 35,4 mln €
- Omakapital
- 26,9 mln €
- Kohustised
- 8,5 mln €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 4,7 mln €
- Riiklikud maksud
- 148 tuh €
- Tööjõumaksud
- 145 tuh €
- Töötajaid
- 17,00
Riigihanked
2023–2026 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 3
- Teadaolev maht
- Vähemalt 2,1 mln €
Avaliku sektori maksed
2026
270 tuh € · 15 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Teine, konstitutiivne ühinemiskanne (ühendava isiku registrikaardile)
müügitulu 21 003 299,00 € · puhaskasum 504 405,00 €
Varasemad muutused
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel
müügitulu 24 780 284,00 € · puhaskasum 228 574,00 €
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel
müügitulu 33 696 130,00 € · puhaskasum 1 700 413,00 €
Jekaterina Pankratova – Juhatuse liige: Seos algas · Menetlus: Kanne Ä 10119520 / 18
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
müügitulu 24 910 507,00 € · puhaskasum 589 211,00 €
müügitulu 35 762 152,00 € · puhaskasum 1 523 197,00 €
müügitulu 56 013 468,00 € · puhaskasum 7 848 486,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa, Suve tn 2-68 · 10149 · kanne 14 · Menetlus: Kanne Ä 10119520 / 14
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa, Suve tn 2 · 10149 · kanne 13 · Menetlus: Kanne Ä 10119520 / 13
müügitulu 29 996 161,00 € · puhaskasum 4 699 124,00 €
müügitulu 27 822 164,00 € · puhaskasum 2 573 459,00 €
müügitulu 38 098 992,00 € · puhaskasum 3 110 284,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Paldiski mnt 13 · 10137 · kanne 11 · Menetlus: Kanne Ä 10119520 / 11
müügitulu 22 255 251,00 € · puhaskasum 649 971,00 €
Ettevõtte staatus muutus: Registrisse kantud · kanne 1 · Majandusaasta periood muutus: 01.01 · 31.12 · kanne 1 · Õiguslik vorm muutus: Osaühing · OÜ · kanne 1 · OSAÜHING MN MEDICAL: Kanne 1 · Menetlus: Kanne Ä 119520
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 29.07.2026