Asteria OÜ
Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
Ettevõte kanti registrisse 18 aastat ja 154 päeva tagasi.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 8 296,00 | 6 173,00 | 91 800,00 | 15 751,00 | 31 495,00 |
| Ärikasum (€) | -16 731,00 | -47 541,00 | 50 811,00 | -14 942,00 | -26 047,00 |
| Puhaskasum (€) | 18 797,00 | 105 565,00 | 38 401,00 | -23 189,00 | 867 977,00 |
| Varad (€) | 617 608,00 | 700 164,00 | 698 103,00 | 625 818,00 | 1 963 957,00 |
| Kohustised (€) | 14 011,00 | 1 002,00 | 10 773,00 | 1 277,00 | 497 344,00 |
| Omakapital (€) | 603 597,00 | 699 162,00 | 687 330,00 | 624 541,00 | 1 466 613,00 |
| Raha (€) | 89 244,00 | 229 114,00 | 14 818,00 | 16 804,00 | 47 509,00 |
| Töötajate arv | — | — | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 2,0 mln €
- Omakapital
- 1,5 mln €
- Kohustised
- 497 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (15)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 24,6 tuh €
- Riiklikud maksud
- 4,8 tuh €
- Tööjõumaksud
- 0 €
Muutused
müügitulu 31 495,00 € · puhaskasum 867 977,00 €
müügitulu 15 751,00 € · puhaskahjum 23 189,00 €
Varasemad muutused
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Rävala pst 20 · 10116 · kanne 11 · Menetlus: Kanne Ä 10118918 / 12
müügitulu 91 800,00 € · puhaskasum 38 401,00 €
Asteria OÜ: Kanne 10 · Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Kentmanni tn 8b · 10116 · kanne 10 · Menetlus: Kanne Ä 10118918 / 11
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
müügitulu 6 173,00 € · puhaskasum 105 565,00 €
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
müügitulu 8 296,00 € · puhaskasum 18 797,00 €
müügitulu 1 150,00 € · puhaskasum 153 136,00 €
müügitulu 2 075,00 € · puhaskasum 85 697,00 €
müügitulu 2 100,00 € · puhaskahjum 32 567,00 €
müügitulu 8 225,00 € · puhaskasum 210 834,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Viimsi vald, Randvere küla, Vesiniidu tee 10 · 74016 · kanne 5 · Menetlus: Kanne Ä 10118918 / 5
müügitulu 3 728,00 € · puhaskahjum 16 928,00 €
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 23.07.2026