Stonewall Invest OÜ
Kinnisvarabüroode tegevus
Ettevõte kanti registrisse 18 aastat ja 183 päeva tagasi.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 51 259,00 | 12 000,00 | 2 000,00 | 39 700,00 | 19 000,00 |
| Ärikasum (€) | 3 512,00 | 2 857,00 | -6 381,00 | 29 808,00 | 10 847,00 |
| Puhaskasum (€) | 17 411,00 | 2 947,00 | 6 893,00 | 124 752,00 | 31 297,00 |
| Varad (€) | 2 344 614,00 | 2 346 911,00 | 2 354 054,00 | 2 480 156,00 | 2 511 453,00 |
| Kohustised (€) | 7 150,00 | 6 500,00 | 6 750,00 | 8 100,00 | 8 100,00 |
| Omakapital (€) | 2 337 464,00 | 2 340 411,00 | 2 347 304,00 | 2 472 056,00 | 2 503 353,00 |
| Raha (€) | 122 265,00 | 512 112,00 | 654 854,00 | 480 375,00 | 1 963 116,00 |
| Töötajate arv | — | — | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 2,5 mln €
- Omakapital
- 2,5 mln €
- Kohustised
- 8,1 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (15)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanneMuutused
müügitulu 19 000,00 € · puhaskasum 31 297,00 €
müügitulu 39 700,00 € · puhaskasum 124 752,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 2 000,00 € · puhaskasum 6 893,00 €
müügitulu 12 000,00 € · puhaskasum 2 947,00 €
müügitulu 51 259,00 € · puhaskasum 17 411,00 €
müügitulu 267 917,00 € · puhaskasum 8 170,00 €
müügitulu 372 878,00 € · puhaskasum 179 405,00 €
müügitulu 295 356,00 € · puhaskasum 150 124,00 €
müügitulu 297 877,00 € · puhaskasum 354 573,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Narva mnt 6-44 · 10117 · kanne 5 · Menetlus: Kanne Ä 10118219 / 5
müügitulu 427 680,00 € · puhaskasum 458 282,00 €
MCM Consulting OÜ osalus muutus: 100% · 40 000,00 EEK → 100% · 2 556,00 € · Menetlus: Kanne Ä 10118219 / 3
Stonewall Invest OÜ: Kanne 1 · Majandusaasta periood muutus: 01.01 · 31.12 · kanne 1 · Õiguslik vorm muutus: Osaühing · OÜ · kanne 1 · Ettevõtte staatus muutus: Registrisse kantud · kanne 1 · Menetlus: Kanne Ä 118219
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 31.08.2026