Mavacom OÜ
Kaubavedu maanteel
02.10.2026 · Ettevõte kadus avalikust maksuvõlglaste nimekirjast
Ettevõte kanti registrisse 18 aastat ja 160 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 1 võrra rohkem kui 2025. aasta samas kvartalis.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 383 868,00 | 434 650,00 | 419 860,00 | 450 496,00 | 473 479,00 |
| Ärikasum (€) | 52 110,00 | 20 962,00 | -1 598,00 | 7 372,00 | 10 883,00 |
| Puhaskasum (€) | 52 185,00 | 20 897,00 | -1 822,00 | 6 763,00 | 10 423,00 |
| Varad (€) | 158 637,00 | 175 550,00 | 166 851,00 | 156 643,00 | 166 474,00 |
| Kohustised (€) | 41 172,00 | 37 188,00 | 30 311,00 | 13 340,00 | 12 748,00 |
| Omakapital (€) | 117 465,00 | 138 362,00 | 136 540,00 | 143 303,00 | 153 726,00 |
| Raha (€) | 48 299,00 | 50 220,00 | 30 086,00 | 59 202,00 | 43 006,00 |
| Töötajate arv | — | — | 6,00 | 6,00 | 6,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 166 tuh €
- Omakapital
- 154 tuh €
- Kohustised
- 12,7 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (15)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 132 tuh €
- Riiklikud maksud
- 13,3 tuh €
- Tööjõumaksud
- 9,2 tuh €
- Töötajaid
- 7,00
Muutused
müügitulu 473 479,00 € · puhaskasum 10 423,00 €
müügitulu 450 496,00 € · puhaskasum 6 763,00 €
Varasemad muutused
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
müügitulu 419 860,00 € · puhaskahjum 1 822,00 €
müügitulu 434 650,00 € · puhaskasum 20 897,00 €
müügitulu 383 868,00 € · puhaskasum 52 185,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
müügitulu 298 844,00 € · puhaskasum 23 037,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Rapla maakond, Rapla vald, Kuimetsa küla, Vahastu tee 23-2 · 79302 · kanne 4 · Menetlus: Kanne Ä 30035649 / 4
müügitulu 274 393,00 € · puhaskahjum 5 568,00 €
müügitulu 245 721,00 € · puhaskahjum 15 818,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Rapla maakond, Rapla vald, Kuimetsa küla, Ristiku-2 · 79302 · kanne 3 · Menetlus: Kanne Ä 30035649 / 3
müügitulu 252 054,00 € · puhaskahjum 17 093,00 €
müügitulu 282 068,00 € · puhaskasum 13 528,00 €
Majandusaasta periood muutus: 01.01 · 31.12 · kanne 1 · Ettevõtte staatus muutus: Registrisse kantud · kanne 1 · Õiguslik vorm muutus: Osaühing · OÜ · kanne 1 · Mavacom OÜ: Kanne 1 · Menetlus: Kanne Ä 35649
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Esmakanne
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 01.08.2026