osaühing TLlõiked
Ehitusplatside ettevalmistus
11.09.2026 võitis hanke: Remonttööd (Tapa linnak).
Ettevõte kanti registrisse 18 aastat ja 199 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 129 tuh €.
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 1 577 388,00 | 821 232,00 | 1 433 652,00 | 1 192 291,00 | 1 163 776,00 |
| Ärikasum (€) | 25 276,00 | 36 220,00 | 187 360,00 | -11 370,00 | 250 042,00 |
| Puhaskasum (€) | 24 429,00 | 35 635,00 | 187 316,00 | -14 465,00 | 345 782,00 |
| Varad (€) | 1 221 180,00 | 1 257 585,00 | 1 464 689,00 | 1 542 791,00 | 1 876 774,00 |
| Kohustised (€) | 284 871,00 | 285 640,00 | 305 428,00 | 397 995,00 | 386 196,00 |
| Omakapital (€) | 936 309,00 | 971 945,00 | 1 159 261,00 | 1 144 796,00 | 1 490 578,00 |
| Raha (€) | 166 750,00 | 50 857,00 | 171 978,00 | 48 080,00 | 261 270,00 |
| Töötajate arv | — | — | 9,00 | 9,00 | 9,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 1,9 mln €
- Omakapital
- 1,5 mln €
- Kohustised
- 386 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (15)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 237 tuh €
- Riiklikud maksud
- 54,1 tuh €
- Tööjõumaksud
- 23,9 tuh €
- Töötajaid
- 8,00
Riigihanked
2017–2026 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 20
- Teadaolev maht
- Vähemalt 6,2 mln €
Avaliku sektori maksed
2026
129 tuh € · 2 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 1 163 776,00 € · puhaskasum 345 782,00 €
müügitulu 1 192 291,00 € · puhaskahjum 14 465,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 1 433 652,00 € · puhaskasum 187 316,00 €
müügitulu 821 232,00 € · puhaskasum 35 635,00 €
müügitulu 1 577 388,00 € · puhaskasum 24 429,00 €
müügitulu 744 664,00 € · puhaskasum 56 680,00 €
müügitulu 1 147 129,00 € · puhaskasum 119 736,00 €
müügitulu 606 696,00 € · puhaskasum 222 266,00 €
müügitulu 736 874,00 € · puhaskasum 135 752,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Pärnu maakond, Pärnu linn, Pärnu linn, Soo tn 5 · 80030 · kanne 5 · Menetlus: Kanne Ä 30035434 / 6
Ettevõtte aadress muutus: Pärnu maakond, Pärnu linn, Soo tn 5 · 80030 · kanne 4 · Menetlus: Kanne Ä 30035434 / 5
müügitulu 635 603,00 € · puhaskasum 164 431,00 €
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Majandusaasta periood muutus: 01.07 · 30.06 · kanne 2 · Menetlus: Kanne Ä 35434 / 2
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 11.08.2026