OÜ ESC
Mujal liigitamata turvatöö
Ettevõte kanti registrisse 18 aastat ja 224 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 1 võrra rohkem kui 2025. aasta samas kvartalis.
Viimase teadaoleva hankevõidu teade avaldati 09.01.2026: Varitseva õhuründemoona raamleping.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 3 005 530,00 | 2 002 521,00 | 2 255 968,00 | 1 555 698,00 | 1 712 361,00 |
| Ärikasum (€) | 173 658,00 | -62 874,00 | 205 770,00 | -90 583,00 | -14 415,00 |
| Puhaskasum (€) | 182 689,00 | -61 813,00 | 207 015,00 | -82 561,00 | 6 124,00 |
| Varad (€) | 1 729 987,00 | 1 565 077,00 | 1 768 222,00 | 1 806 653,00 | 1 587 788,00 |
| Kohustised (€) | 440 286,00 | 337 189,00 | 333 319,00 | 454 311,00 | 229 321,00 |
| Omakapital (€) | 1 289 701,00 | 1 227 888,00 | 1 434 903,00 | 1 352 342,00 | 1 358 467,00 |
| Raha (€) | 1 016 476,00 | 754 290,00 | 978 999,00 | 1 152 909,00 | 937 464,00 |
| Töötajate arv | — | — | — | 3,00 | 3,00 |
Aastaaruanded · 2020–2024 · summad eurodes
- Varad · 2024
- 1,6 mln €
- Omakapital
- 1,4 mln €
- Kohustised
- 229 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 804 tuh €
- Riiklikud maksud
- 61,7 tuh €
- Tööjõumaksud
- 11,6 tuh €
- Töötajaid
- 2,00
Riigihanked
2026–2026 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 1
- Teadaolev maht
- Vähemalt 400 mln €
Muutused
Jõustunud
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Mai Palmipuu – Audiitorettevõtja: Seos algas · Menetlus: Kandeavaldus nr 6121255
Varasemad muutused
müügitulu 1 712 361,00 € · puhaskasum 6 124,00 €
müügitulu 1 555 698,00 € · puhaskahjum 82 561,00 €
müügitulu 2 255 968,00 € · puhaskasum 207 015,00 €
müügitulu 2 002 521,00 € · puhaskahjum 61 813,00 €
müügitulu 3 005 530,00 € · puhaskasum 182 689,00 €
müügitulu 2 178 691,00 € · puhaskasum 52 844,00 €
müügitulu 2 646 534,00 € · puhaskasum 48 168,00 €
müügitulu 3 729 727,00 € · puhaskasum 80 640,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa, Soo tn 2 · 10414 · kanne 10 · Menetlus: Kanne Ä 10116229 / 10
müügitulu 4 326 988,00 € · puhaskasum 307 032,00 €
Madis Madalik – Juhatuse liige: Seos algas · Menetlus: Kanne Ä 10116229 / 7
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Esmakanne
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 15.08.2026