Palu Tootmine Osaühing
Kokkupandavate metallehitiste tootmine
Ettevõte kanti registrisse 18 aastat ja 222 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 1 võrra rohkem kui 2025. aasta samas kvartalis.
Viimase teadaoleva hankevõidu teade avaldati 05.09.2018; lepingu maksumus 37,5 tuh €: Varbla keskusehoone pelletikatlamaja ehitus.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 2,0 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 2 253 512,00 | 3 002 567,00 | 2 592 545,00 | 2 355 521,00 | 1 817 148,00 |
| Ärikasum (€) | 236 301,00 | 759 368,00 | 424 148,00 | 215 738,00 | -105 444,00 |
| Puhaskasum (€) | 194 887,00 | 723 475,00 | 404 943,00 | 212 671,00 | -107 648,00 |
| Varad (€) | 934 690,00 | 1 420 513,00 | 1 585 444,00 | 1 736 962,00 | 1 675 664,00 |
| Kohustised (€) | 472 845,00 | 385 193,00 | 205 181,00 | 144 028,00 | 190 378,00 |
| Omakapital (€) | 461 845,00 | 1 035 320,00 | 1 380 263,00 | 1 592 934,00 | 1 485 286,00 |
| Raha (€) | 253 709,00 | 282 115,00 | 263 132,00 | 546 153,00 | 128 291,00 |
| Töötajate arv | — | — | 24,00 | 24,00 | 29,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 1,7 mln €
- Omakapital
- 1,5 mln €
- Kohustised
- 190 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (15)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 731 tuh €
- Riiklikud maksud
- 51,7 tuh €
- Tööjõumaksud
- 55,2 tuh €
- Töötajaid
- 30,00
Riigihanked
2018–2018 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 1
- Teadaolev maht
- Vähemalt 37,5 tuh €
Avaliku sektori maksed
2026
2,0 tuh € · 1 makse
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 1 817 148,00 € · puhaskahjum 107 648,00 €
müügitulu 2 355 521,00 € · puhaskasum 212 671,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 2 592 545,00 € · puhaskasum 404 943,00 €
müügitulu 3 002 567,00 € · puhaskasum 723 475,00 €
müügitulu 2 253 512,00 € · puhaskasum 194 887,00 €
müügitulu 2 114 238,00 € · puhaskasum 81 078,00 €
Veniamin Võlegžanin – Juhatuse liige: Seos algas · Menetlus: Kanne Ä 40021236 / 16
müügitulu 2 178 372,00 € · puhaskasum 171 620,00 €
müügitulu 1 626 431,00 € · puhaskasum 26 580,00 €
müügitulu 1 710 605,00 € · puhaskasum 92 247,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Ida-Viru maakond, Jõhvi vald, Jõhvi linn, Sompa tn 40a · 41533 · kanne 9 · Menetlus: Kanne Ä 40021236 / 11
müügitulu 1 174 541,00 € · puhaskasum 6 974,00 €
20 000,00 € · pandipidaja Nordea Bank Finland Plc
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Kommertspandi muutmiskanne
20 000,00 € · pandipidaja Nordea Bank Finland Plc
Arofer OÜ osalus muutus: 100% · 40 000,00 EEK → 100% · 2 556,00 € · Menetlus: Kanne Ä 40021236 / 4
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
Majandusaasta periood muutus: 01.01 · 31.12 · kanne 1 · Õiguslik vorm muutus: Osaühing · OÜ · kanne 1 · Ettevõtte staatus muutus: Registrisse kantud · kanne 1 · Palu Tootmine Osaühing: Kanne 1 · Menetlus: Kanne Ä 21236
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 20.08.2026