Ratsar OÜ
Maastiku hooldus ja korrashoid
Ettevõte kanti registrisse 18 aastat ja 271 päeva tagasi.
2025. aastal ettevõte jõudis pärast kahte kahjumiaastat kasumisse.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
Viimase teadaoleva hankevõidu teade avaldati 13.01.2020: Rõuge valla lumetõrjetööde teostamine 2019/2020.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 2,6 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 71 075,00 | 81 259,00 | 74 398,00 | 79 608,00 | 121 854,00 |
| Ärikasum (€) | 5 864,00 | -11 602,00 | -1 192,00 | -6 686,00 | 45 867,00 |
| Puhaskasum (€) | 5 864,00 | -12 076,00 | -2 482,00 | -7 845,00 | 45 867,00 |
| Varad (€) | 113 258,00 | 114 713,00 | 114 961,00 | 100 241,00 | 95 896,00 |
| Kohustised (€) | 66 562,00 | 80 093,00 | 82 823,00 | 75 948,00 | 25 736,00 |
| Omakapital (€) | 46 696,00 | 34 620,00 | 32 138,00 | 24 293,00 | 70 160,00 |
| Raha (€) | 13 861,00 | 17 711,00 | 10 861,00 | 4 389,00 | 14 607,00 |
| Töötajate arv | — | — | 2,00 | 2,00 | 2,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
2025Ettevõte jõudis pärast kahte kahjumiaastat kasumisse.
- Varad · 2025
- 95,9 tuh €
- Omakapital
- 70,2 tuh €
- Kohustised
- 25,7 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (15)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 11,2 tuh €
- Riiklikud maksud
- 2,3 tuh €
- Tööjõumaksud
- 1,8 tuh €
- Töötajaid
- 2,00
Riigihanked
2018–2019 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 2
Avaliku sektori maksed
2026
2,6 tuh € · 6 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 121 854,00 € · puhaskasum 45 867,00 €
müügitulu 79 608,00 € · puhaskahjum 7 845,00 €
Varasemad muutused
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
müügitulu 74 398,00 € · puhaskahjum 2 482,00 €
müügitulu 81 259,00 € · puhaskahjum 12 076,00 €
müügitulu 71 075,00 € · puhaskasum 5 864,00 €
müügitulu 136 497,00 € · puhaskasum 2 186,00 €
müügitulu 45 220,00 € · puhaskahjum 13 850,00 €
müügitulu 121 352,00 € · puhaskasum 34 736,00 €
müügitulu 75 149,00 € · puhaskasum 13 941,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Tartu maakond, Tartu linn, Tartu linn, Sõpruse pst 2 · 50703 · kanne 6 · Menetlus: Kanne Ä 20040672 / 6
Ettevõtte aadress muutus: Tartu maakond, Tartu linn, Sõpruse pst 2 · 50703 · kanne 5 · Menetlus: Kanne Ä 20040672 / 5
müügitulu 46 505,00 € · puhaskahjum 19 950,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Toimiku dokumentide kontroll
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 26.08.2026